Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Tak sesi ve salıncak burcu

Konu, 'Mk4 (2002-2008)' kısmında erdemil tarafından paylaşıldı.

1. erdemil

erdemil SCW Üyesi

27
    2
    3
    Selamlar.2 haftadır aracımın ön kısmından, vites değişiminde ve frene bastığımda tak diye bir ses geliyor..1 ay önce baskı balata ,triger değişimi ve genel bakım yaptırdım,acaba baskı balatayla ilgili bir sorunmu diye düşündüm,bugün ustama götürdüm 2 tur attı ön salıncak burçlarının gittiğini söyledi : ( Tek korkum başka bişeyler çıkması bakalım 2 gün sonra gideceğim değiştirecek, iki burcu 150 tl işçilik dahil dedi sizce uygun bir fiyat mı :)Bu arada ilk arabam seat(çok memnunum : D) o yüzden arabalar hakkında pek bir bilgim yok yeni yeni öğreniyorum..Forumda eski konulara biraz baktım cupraların burçlarından falan takıyorlarmış galiba süspansiyon açısında biraz daha iyi oluyormuş ama pek birşey anlamadım : Confused: Bilen yada aynı sorunu yaşıyan arkadaşlar yardımcı olursa bende ustaya söylerim ona göre yapar : O

2. panzehir27

panzehir27 SCW Üyesi

9
    0
    1
    benim leondada frene bastıgımda tak diye iki metalin birbirine vurması gibi bir ses geliyordu öndüzene girdim burcların değişmesi gerektiğini söylemişti. ustada test sürüşünde aynı şeyi söyledi. Araba yavaş giderken frene biraz sert bas ses geliyorsa aynen salıncak burçlarındandır. Usta salıncak burçlarını falan değiştirdi sanırım 100-110 tl gibi birşey ödemiştim. 4 ay falan oldu. 150 tl fiyatda normal bence.

3. ghost rider

ghost rider SCW Üyesi

1.966
    656
    113
    fiyat aşırı fazla kardeşim ben 2 hafta önce değiştirdim burçlarımı ve parça 2 adet olmak üzere 25 tl işçilikte taş çatlasa 50 veririm 75 mal olur,tabi yinede sen bilirsin

4. eneSene

eneSene SCW Üyesi

1.285
    300
    83
    Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.
  5. freesezar

freesezar SCW Üyesi

1.342
    282
    83
  6. eneSene

eneSene SCW Üyesi

1.285
    300
    83
    Arada çok ciddi fark var, bende ilk fırsatta değiştirenlerdenim ve çokta memnunum

7. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    kayseride arkadaşın aracını burçların plastikleri 15 tl *2 = 30 tornada bastırma :15 tl 50 tl de işcilik toplamda 95 tl ye halledildi.

Bunu beğendi. RD38 bunu beğendi.
  8. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Benim açtığım konuyu arkadaşlar paylaşmışlar.Bu tarz bir uygulama yapabilirsin

9. erdemil

erdemil SCW Üyesi

27
    2
    3
    ilgilendiğiniz için teşekkürler arkadaşlar..Bakalım yarın gidicem sanayiye ustama da danışıyım ona göre birşeyler yaparız artık :cool:

10. SaLvia

SaLvia SCW Üyesi

275
    118
    43
    ustana selamımızı söyle :)
    sana abidik kubidik burç bulmasın sen git servisten bu bizim söylediğimiz burçlardan al
    ben gecen yıl 2 tanesini 56 liraya almıstım 20 lira gibi de tornacıya masraf edildi
    hazır sökülmüşken arka yaylarada hortum geçirttim metal sesi azalması için..

Sayfayı Paylaş