Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tabancam Satlık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
olur mu hiç yaa çok şükür 5 yıldır merak zevk harici hiç kullanmadım...kullanmamda.
silah taşımak çok büyük sorumluluk ve sabır isteyen bir şeydir öyle bir trafikte küfürle restleşmeyle yok bilinmelidir...
amaç biraz hobi zevk merak ve tabi canına namusuna malına zarar verecekse....:eek:key:

Valla arkadaslar silah tasimak cok riskli her ne kadar ruhsatli silah olsada... Ama kullanmasini bilene kendine hakim olana iyi. Gecen dugun vardi en samimi arkadasimin kavga cikti iki koy birbirine girdi beni tek basima bir kosede 5 kisi sikistirmalari, hatta vurmalarina ragmen belimdeki ruhsatli silahima davranmadim. Sonucunda genclik koy kavgasi dayak yemekte atmakta var dedik her ne kadar adaletsiz karsilasma olsada olayi boyle dusunup yolumuza devam ettik. Yani hic bir zaman guvenmeyin belinizdekine :)

Hayirli satislar bu arada :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt