Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

taş değil kayaaa mübarekk :((

Juan-Juan

Kayıtlı Üye
axa mavi kasko var sizce 1)cam değişimde kasko delinir mi
2) orjinal camla değişirler dimi ...11.jpg22.jpg

Ekli dosyalar

• 11.jpg
    11.jpg
    348.4 KB · Görüntüleme: 39
  • 22.jpg
    22.jpg
    109.3 KB · Görüntüleme: 34
Cam değişimiyle kasko mu delinirmiş yaw. Ayrıca bi dünya kaskolara para veriyoruz, keyfimizden orjinal camı kırmayacağımıza göre orjinaliyle değiştirsinler bi zahmet:eek:key:

benim bildiğim kadarıyla da cam değişiminde kasko bozulmaz. ama araştırmanız sormanız lazım. Artı olarak yine bildiğim kadarıyla çapına bakılıyor bozulan yerin. Ama tam da emin değilim.

orijinal serviste değişsin dersen kasko bozulur. Âmâ yan sanayide bir şey olmaz

Geçmiş olsun, benim de bildiğim kadarıyla cam değişiminde kasko bozulmuyor. Daha önce aracımızın ön camını serviste orjinaliyle değiştirdik ve bu işlemi kaskoyu bozmadan yaptırabildik. Yine de poliçe detaylarını okumanızda fayda var..

axa mavi kasko var sizce 1)cam değişimde kasko delinir mi
2) orjinal camla değişirler dimi ...Ekli dosyayı görüntüle 10573Ekli dosyayı görüntüle 10574

kasko şirketine göre değişir mi bilmem -aksini hiç duymadım- genel olarak cam hasarlarında yılda bir sefer olmak üzere kasko bozulmaz, yetkili serviste değişim yaparsanız orijinaliyle değişim yapılır fakat bazı şirketler (poliçenizde yazıyor olması lazım) yetkili servislerde değişim için yüzde 15-20-25 oranlarında muafiyet uyguluyorlar, anlaşmalı cam servislerinde ise biraz diretirseniz, tanıdık falan araya sokarsanız orijinal cam değişimi yapılır, muafiyet uygulanmaz, diretmezseniz yan sanayi camla değişim yapılır, muafiyet uygulanmaz. ben hdi sigortadan anlaşmalı cam servisinde orijinaliyle değişim yaptırdım, hiç ek ücret falan talep edilmedi, tabii orijinal cam için ısrarcı olmak lazım. yetkili serviste ise 150-200 tl civarı bi fark çıkıyodu. çok büyük bi fark çıkmıyosa ve de yetkili servis yakınsa yetkili servisi tercih etmenizi ısrarla tavsiye ederim, en azından yapılınca elinize faturanızı verirler, hak talep edersiniz bi sıkıntı olursa, ama anlaşmalı camcılar fatura falan vermiyolar ve de işleri yoğun olduğu için işi savsaklıyabiliyolar, sıkıntı olmasa da bazı tavırları canınızı sıkabiliyo.

Kaskoların vaz geçilmez promosyonları mini onarım ve yılda 1 bazılarının 2 cam vaatleridir :) ve hiç sıkıntı olmaz merak etmeyin ücretsiz yapılır kaskoda hasarsızlık verilir

evet kasko da 1 cam kırılması hakkı var
servisi falan aramadım daha belki de hemen yaptrımam iş için bana lazım araç buyuk ihtimal yatack ama ne kadar belli değil :(
kimisi orjınal değil de muadil (eş değerli) cam olablır dedi ondan sordum

evet kasko da 1 cam kırılması hakkı var
servisi falan aramadım daha belki de hemen yaptrımam iş için bana lazım araç buyuk ihtimal yatack ama ne kadar belli değil :(
kimisi orjınal değil de muadil (eş değerli) cam olablır dedi ondan sordum
kaskodan kaskya değişir bazı kaskolar orjinali ile değiştirir bazıları muadil. sen aradaki farkı ( çok az oluyor) ödeyerek orjinali ile değiştirebilirsin. geçmiş olsun

Kasko bozulmadan orijinali ile değiştirebilirsiniz. Sadece 1 kerelik olmak üzere.

Geri
Üst Alt