Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

TİGUAN YAKIT İZLEMENİZİ TAVSİYE EDERİM...

GÖKHAN ŞİMŞEK

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar benim tiguan ile yakaladığım ortalama yakıt değerleri ile ilgili hazırladığım videolarım sizlere faydalı olacağını düşünüyorum...aracım vw tiguan 1.4 tsi 122 hp white night 18 jant...keyifli seyirler...

benım cordoba 70 km hızla gidersem 4 lt yi gecmyor :D 125-150 km arası tdi 5.5 lt gördüm.hacım 70 ile yol mu biter iyi sabretmişsin ortalaman neydi yolculuk bitimi :)

Ortalama hız 80 km idi Karaman artvin 1300 km ortalaması hopada 5.8 idi Artvin'e çıktım 6.1 oldu

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ortalama hız 80 km idi Karaman artvin 1300 km ortalaması hopada 5.8 idi Artvin'e çıktım 6.1 oldu

hocam ben sahil yolunda 5.5 ortalama yakaladım.ankarada depoyu fulledım.km sıfırladım.trabzon cıkısında 713 kmde shellde mazotu tamamladım 160 liraya doldurdum.ortalama hızım 100 civarıydı.125-150 arası geldım şehiriçi +tehlikelı durumlar haric+klima açık

Maşallah bence süper değer daha ne olsun bunu öyle kullansam 9 olurdu

Geri
Üst Alt