• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Türktelekom 2009.......

LeonRider

Kayıtlı Üye
İsim
Serhat KESER
Nereden
İstanbul
Türk Telekom'un 2009'un ilk 9 ayında konsolide gelirleri, 2008 yılının aynı dönemine kıyasla, yüzde 3 artarak 7,8 milyar TL'yi aştı. Şirket'in vergi öncesi kârı 3,3 milyar TL olarak gerçekleşirken, mobil gelirleri, 2008 yılının aynı dönemine göre yüzde 16, ADSL gelirleri, yüzde 28 oranında arttı.

(Bu gelişmenin sebebi bizmiyiz yoksa onlar mı anlamadım :) )

ZGR

Kayıtlı Üye
İsim
Özgür Gönül
Nereden
İstanbul
Plaka
EM6084
yok zam yapıyolar bıde mılletı hafiften sömürüyolar ondan dolayı:D

koraybilge

Kayıtlı Üye
İsim
Koray BİLGE
Nereden
İstanbul
Araç
Diğer
Plaka
34 HB 177
hükümetimizin özelleştirme adı altında haraç mezat sattığı sadece isminin başında türk geçen geri kalan tüm varlığı araplara ait bir şirket beni çok da ilgilendirmiyor artık:(:(

FRİD

Kayıtlı Üye
İsim
ferit öz
Plaka
yok
bizi sömürerek geldikleri nokta :D

YCO

Kayıtlı Üye
İsim
Yiğit
Nereden
İstanbul
Plaka
TM2556
her aklıma gelişinde çok sinirleniyorum bi ülkenin telekomünikasyonu satılır mı ya. !!!!!!
olağanüstü bi halde haberleşme olmadan noolcak bu ülkenin hali. ??

GÖKHAN ŞİMŞEK

Kayıtlı Üye
İsim
GÖKHAN ŞİMŞEK
Nereden
Artvin
Araç
Diğer
Plaka
08 DD 535
her aklıma gelişinde çok sinirleniyorum bi ülkenin telekomünikasyonu satılır mı ya. !!!!!!
olağanüstü bi halde haberleşme olmadan noolcak bu ülkenin hali. ??
yabancılara devretmek istiyorsun ama savaşmadan !!zarar göster ''yav zarar ediyordu zaten kurtulalım gitsin'''de ver yabancılara benim de salak milletim (salaktan kastım bu olayı savunup zarar ediyordu iyi ya şimdi vergisi en azından devlete kalıyo diyen mallar var bu ülkede) bu olayı savunsun adamı adam gibi adam görsün....

Gilgamesh

Kayıtlı Üye
İsim
Mert Çimen
Konuşturmayın beni arkadaşlar konuşursam mesaimi buraya yazı yazmakla bitiririm. Siyasete girmeyelim diyoruz bu şekilde postlarla mecbur bırakıyorsunuz

schumi

Kayıtlı Üye
İsim
Sezgin
Nereden
Bursa
Araç
Diğer
Plaka
16 FL 485
yabancılara devretmek istiyorsun ama savaşmadan !!zarar göster ''yav zarar ediyordu zaten kurtulalım gitsin'''de ver yabancılara benim de salak milletim (salaktan kastım bu olayı savunup zarar ediyordu iyi ya şimdi vergisi en azından devlete kalıyo diyen mallar var bu ülkede) bu olayı savunsun adamı adam gibi adam görsün....
''Bir soğan soyuluyor,yaşarıyor gözler..Bir devlet soyuluyor,aldırmıyor öküzler...!!'' diye boşuna dememiş şair eşref...

YCO

Kayıtlı Üye
İsim
Yiğit
Nereden
İstanbul
Plaka
TM2556
benim anlamadığım olağanüstü bi hal söz konusu olduğunda memleket nasıl haberleşcek. ??

Üst Alt