Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Türkiye'nin haline bakın :(

Umut Girit

Kayıtlı Üye
Bir kanalda ülkemiz Türkiye'nin İstiklal Marşı'nın yazarını bırakın ne olduğunu bilmeyenleri gösteriyor. Tamam sadece bilmeyenleri gösteriyordur ama bu kadar mı kişi bilmiyor ???
İzledikçe içim yanıyor.
Gerçekten yazık. Ülkemiz ne halde :mad:

aynı haberi bende izledim az önce. yıllardır okumadığı için unutmuş olabilir sokaktaki cahil vatandaşı bırak, il milli veya ilçe milli eğitim müdürleri bilmiyor. hakikaten ayıp. güler misin, ağlar mısın?

türkiyede yetişmiş yada yetişen herkes eğitimi sadece o zamanı kurtara bilmek ve bir yerlere gelebilmek adına eğitim alıyorlar hiç kimse ki buna bende dahilim bir yerlere geldikten sonra benim işim tamam deyip herşeye defter kapatmaktır eee durum böyle olunca malesef böyle trajı komik durumlar meydana geliyor

Çobanlar liderlik yaparsa olucağıda böyle olur...!

türkiyede yetişmiş yada yetişen herkes eğitimi sadece o zamanı kurtara bilmek ve bir yerlere gelebilmek adına eğitim alıyorlar hiç kimse ki buna bende dahilim bir yerlere geldikten sonra benim işim tamam deyip herşeye defter kapatmaktır eee durum böyle olunca malesef böyle trajı komik durumlar meydana geliyor

yılmaz haklısın su ankı egıtım sıstemı bu durumu ortaya cıkarıyor ben ortaokula baslarken bır sıstem geldı ben bıtırırken bıttı ben lıseye baslıyordum kredılı sıstem geldı ben lıseyı bıtırırken kredılı sıstem kalktı gomlek degıstırır gıbı bu ulkede egıtım sıstemı degısıyor

yılmaz haklısın su ankı egıtım sıstemı bu durumu ortaya cıkarıyor ben ortaokula baslarken bır sıstem geldı ben bıtırırken bıttı ben lıseye baslıyordum kredılı sıstem geldı ben lıseyı bıtırırken kredılı sıstem kalktı gomlek degıstırır gıbı bu ulkede egıtım sıstemı degısıyor

seninle aynı eğitimi almışız gibi olmuş bu kredili sistemin ilk kobayı bizdik sınbıfta kalma yok dersten kalma vardı 3 sınıvın birtanesi 50 puan olsun dersi geçiyordun

Geri
Üst Alt