Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Türkiye'de ortak ATM dönemi

ya bu işe girerken zaten boşa girmezler

arada olan yine vatandaşa olcak

valla gecen sene sanırım muglada para ıhtıyacım vardı garantı bankası atm sı yoktu gıttım vakıfbank veya baska o renklerdekı bır bankadan gıtım atm den cektım ama kesın faız olmustur dedım ustune dusmedım ama bankalardan veya yollardakı atmlerın artık cogunun yerını bıldıgımden sıkıntı oluyor herzaman kullanılan yerler hep akılda kalıyo ...

mesela baska bankaya havale yaptıgın zmaan bile daha fazla fark alınıyor
hele bu atm olayında iyice yoklarlar

ortak nokta yazan yerler var zaten komık tarafı mesela ortak nokta anlayısında teb var ama garantı yazmıyor yanlız teb garantının yan kurulusu ...

o olayı zaten anlamadım
gecen gun para almaya gittigim bi bakkalda gordum
85 mtrekarelık bakkalda vardı

komisyon vermem valla..
gerçi ben ATM'leri de posdan harcıyorum..

Bu bankalar neremizden para keseceklerini şaşırdılar herşey bi komisyon ve bunlara durun diyen yok..... bi takım büyüklerde sırf bankaları kurtarmak için zamanında bundan 1.5 sene evvel 10kişiden fazla elemanları olan yerlere hesap kartı zorunluluğu koydular ve bankalar bankamatik karttan çok güzel para kaldırdılar düşünün Türkiye genelinde ne kadar paracard çıkarıldığını ve her sene ne kadar kesileceğini

Geri
Üst Alt