Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

türkiyede bir ilk!!! acil kaçış rampası.

RD38

Kayıtlı Üye
Geçenlerde adana'ya gittiğimde görmüştüm bugünde milliyet'e haber olmuş sizlerle paylaşayım dedim.
Umarım çok kazaya engel olur...

sdad.JPG
Milliyet - Acil kaçış rampası

Ağır taşımacılığın yoğun olduğu Pozantı-Tarsus Otoyolu’nun yüksek eğimli bölümüne ağır taşıtların fren arızaları nedeni ile oluşabilecek can ve mal kayıplı kazaların önüne geçmek için Acil Kaçış Rampası yapıldı. Otoyolda eğimin yüzde 6 olduğu bölüme uzunluğu 340 metre olan Acil Kaçış Rampası hizmete açıldığı 3 ay içerisinde 5 adet kaza oluşuma engel oldu.

Ekli dosyalar

• sdad.JPG
    sdad.JPG
    38.9 KB · Görüntüleme: 61
Geçenlerde adana'ya gittiğimde görmüştüm bugünde milliyet'e haber olmuş sizlerle paylaşayım dedim.
Umarım çok kazaya engel olur...

Ekli dosyayı görüntüle 8678
Milliyet - Acil kaçış rampası

Ağır taşımacılığın yoğun olduğu Pozantı-Tarsus Otoyolu’nun yüksek eğimli bölümüne ağır taşıtların fren arızaları nedeni ile oluşabilecek can ve mal kayıplı kazaların önüne geçmek için Acil Kaçış Rampası yapıldı. Otoyolda eğimin yüzde 6 olduğu bölüme uzunluğu 340 metre olan Acil Kaçış Rampası hizmete açıldığı 3 ay içerisinde 5 adet kaza oluşuma engel oldu.

Çok Güzel bir Uygulama Çok Beğendim Düşünüp Yapanın Eline Emeğine Sağlık Türkiyede Zigana Kop ve Mut Gigi geçişlere şart birde Bolu Umarım kısa zamanda her yerde açılır:eek:key:

• Beğen
Reaksiyonlar: RD38
evet bende antalyaya giderken görmüştüm güzel bir uygulama

ben il defa gördüm ya ama güzel uygulama

Güzel olmuş kazaları önlemesi açısından süper:eek:key:

soldan devam edersende tünele devam ediyordun galiba

:) Kaçış rampasımı... :) photoshop filandır inanmayın abi imkansız. .:)

vala süper bişey bide bizim hacılar bag yoluna lazım 3. kazada gerçekleşti :(

soldan devam edersende tünele devam ediyordun galiba

Burası Tekir yaylasından Pozantıya doğru giden yol olması lazım. Tüneller daha ileride Pozantıdan sonra geliyor abi.

7-8 Ay önce Ankaraya giderken böyle bir çıkıntı görmüştüm yolda pek anlam verememiştim. Demek ki bu amaçla yapmışlar.. Uzun süredir o bölgede otoban inşaatı devam ediyordu halada tam anlamı ile bitmemiştir sanırım..

• Beğen
Reaksiyonlar: RD38
Geri
Üst Alt