türkiyede bir ilk!!! acil kaçış rampası. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

türkiyede bir ilk!!! acil kaçış rampası.

RD38

Kayıtlı Üye
Geçenlerde adana'ya gittiğimde görmüştüm bugünde milliyet'e haber olmuş sizlerle paylaşayım dedim.
Umarım çok kazaya engel olur...

sdad.JPG
Milliyet - Acil kaçış rampası

Ağır taşımacılığın yoğun olduğu Pozantı-Tarsus Otoyolu’nun yüksek eğimli bölümüne ağır taşıtların fren arızaları nedeni ile oluşabilecek can ve mal kayıplı kazaların önüne geçmek için Acil Kaçış Rampası yapıldı. Otoyolda eğimin yüzde 6 olduğu bölüme uzunluğu 340 metre olan Acil Kaçış Rampası hizmete açıldığı 3 ay içerisinde 5 adet kaza oluşuma engel oldu.

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Geçenlerde adana'ya gittiğimde görmüştüm bugünde milliyet'e haber olmuş sizlerle paylaşayım dedim.
Umarım çok kazaya engel olur...

Ekli dosyayı görüntüle 8678
Milliyet - Acil kaçış rampası

Ağır taşımacılığın yoğun olduğu Pozantı-Tarsus Otoyolu’nun yüksek eğimli bölümüne ağır taşıtların fren arızaları nedeni ile oluşabilecek can ve mal kayıplı kazaların önüne geçmek için Acil Kaçış Rampası yapıldı. Otoyolda eğimin yüzde 6 olduğu bölüme uzunluğu 340 metre olan Acil Kaçış Rampası hizmete açıldığı 3 ay içerisinde 5 adet kaza oluşuma engel oldu.
Çok Güzel bir Uygulama Çok Beğendim Düşünüp Yapanın Eline Emeğine Sağlık Türkiyede Zigana Kop ve Mut Gigi geçişlere şart birde Bolu Umarım kısa zamanda her yerde açılır:eek:key:

REİS38

Kayıtlı Üye
evet bende antalyaya giderken görmüştüm güzel bir uygulama

YEKTA

Kayıtlı Üye
soldan devam edersende tünele devam ediyordun galiba

LeonStyle

Kayıtlı Üye
:) Kaçış rampasımı... :) photoshop filandır inanmayın abi imkansız. .:)

tugra kazım

Kayıtlı Üye
vala süper bişey bide bizim hacılar bag yoluna lazım 3. kazada gerçekleşti :(

firozat

Kayıtlı Üye
soldan devam edersende tünele devam ediyordun galiba
Burası Tekir yaylasından Pozantıya doğru giden yol olması lazım. Tüneller daha ileride Pozantıdan sonra geliyor abi.

7-8 Ay önce Ankaraya giderken böyle bir çıkıntı görmüştüm yolda pek anlam verememiştim. Demek ki bu amaçla yapmışlar.. Uzun süredir o bölgede otoban inşaatı devam ediyordu halada tam anlamı ile bitmemiştir sanırım..