Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

türkiyede aşırı fazla benzin var!!!!komşu ülkelere 1.6 tl vatandaşa 4.75 tl........

GÖKHAN ŞİMŞEK

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bilinçsiz cahil vede takım tutar gibi canımızı alsalar yolumuzdan dönmeyiz mantığıyla peşlerinden gittiğimiz için kazık heran ensemizde ilerlemekten ve de yaşamaktan bıktık!!!!lütfen kafamızdaki duygusal fikirlere değil de gerçek bilgilere bakarak azcık insafa gelelim yav...enayi yerine konulmaktan bıktım aha da size nasıl enayi yerine konulduğumuzu göstereyim azcık bilinçli olalım da arkadaşlar şunları biliyormuydunuz...

1) türkiyede aşırı fazla benzin var bunu biliyormuydunuz....

2) bizim artvinde millet batuma gidip 2.4 tl den benzin alıyor....
3)orası batum olur diyemezsiniz....
4)gürcüstan benzini türkiyeden alıyor....
5)alır sana ne diyebilirsiniz...
6)işte son madde gürcüstan vede diğer ülkeler bizim komşular benzini bizden alıyorlar kaça biliyormusunuz....söylimmi.......evet hazır olun....1.6 tl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!yaaaaa 1.6 tl den dış ülkelere satıyor vatandaşına da 4.75 tl gibi para paraya satıyor!!!!!!!!buna normal olması gerekir ülkemizin ihtiyacı var diyenlere de saygı dıymuyor onlara acır gözlerle bakıyorum.....buna kazayla bilmeden neden olanlara değil ama bütün bu ihanete olmalı deyip normal bakanlara da hakkımı helal etmiyorum allah herşeylerine sorsun....
7)artvinde 2000 m yaylalarda otlamış kuzu döner 4.5 tl 1 lt benzin 4.75 tl gel de kafayı yeme........

:) bu sonuca nasıl vardınız. yani belge değil de ben ilk defa böyle bişey duydum.... :)

çok sağlam yerlerden öğrendim ama mevzu bu olunca nedense kimse yorum yapamadı...teşekkür ederim mümin...kanamalı bir hastayı görünce kimse adamın yarasına tampon yapmıyor nedense kaçmayı tercih ediyor oysaki hepimizin ortak sorunu bu değil mi???gavura 1.6 tl müslüman türk e 4.7 tl...oh...ne güzel dava bu be ben hakkımı helal etmiyorum zehir zıkkım olsun....

guzel ulkemde tek derdımız mazot yada benzın fıyatı olsa keske...bu ıkısıne varana kadar o kadar cok sey ıcın soyuluyoruzkı bunllar devede kulak benım kanımca..

bu konuda bi bilgim yok ama haklı olabilirsiniz cunku ulkemize genellikle ham petrol giriyor ve bu işlenip satılıyor fazlasıda ihraç edilebilir..fiyat konusunda da yapabilecegiğmiz bişe yok bu ülkede hersey böyle çayın iyisi ihraç edilir meyvenin sebzenin iyisi ihraç edilir yok parasına gdo lu ilaçlı urunler piyasaya surulur.Aziz Nesin'in bi lafı aklıma geldi neyse :)

çok sağlam yerlerden öğrendim ama mevzu bu olunca nedense kimse yorum yapamadı...teşekkür ederim mümin...kanamalı bir hastayı görünce kimse adamın yarasına tampon yapmıyor nedense kaçmayı tercih ediyor oysaki hepimizin ortak sorunu bu değil mi???gavura 1.6 tl müslüman türk e 4.7 tl...oh...ne güzel dava bu be ben hakkımı helal etmiyorum zehir zıkkım olsun....

eğer öyle bişey varsa benden de zehir zıkkım olsun... ama dediğim gibi konunu detayları farklı. ham petrol satıyorlar diye biliyorum ben.

Geri
Üst Alt