Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Türkiye VAG Meeting -2011- Gelecekler Listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
herkese gunaydin,hazirliklar sona eriyor bulusmaya saatler kala,insallah cok guzel bir gun geciricez:)

az once aracimi sonaxa biraktim, hazirliklari yapsinlar; 11 bucukta yola koyulacagim :)

Araci dunden hazirlamistim sabah inip bir kontrol yaptim tek temizlemem gereken ufak bir kus pisligi :)

muhabbete bak çok iyi yaa ..düğün gibi olacak..
bir daha ki buluşmaya sonax uyanır damat cilası atar çok para ister heheh..
şimdi orada olmak vardı ama git gel o kadar yoruldum...geçen hafta ordaydım ertelendi..

Arkadaşlar beklentimizin üzerinde, çok güzel bi buluşma oldu.
Gelen herkesin ayağına sağlık. Tek tek teşekkürler.
180+ araç oldu. Ve her telden araç vardı. Corradosundan, Polo GTI'ına, Amarok'undan Audi 80 Cabriosuna..
Şehir dışından ve avrupa yakasından gelen misafirlerimize ayrıca teşekkürler. Bir pazar gününüzü ayırdınız ama Türkiye'nin ilk VAG buluşması hakkıyla gerçekleşti.
Birçok fotoğrafçı vardı, bu fotoğrafları tek bi başlık altında toplayalım, isteyen facebookdaki vag eventine de ekleyebilir..
Buğra ve ekibine ayrıca teşekkürler. Güzel güzel kayıtlar, röportajlar aldı. En kısa zamanda eventin videosunu da izleyeceğiz. TV programının yayını hakkında bilgi sahibi olunca onu da hemen bildireceğim.
Yoğunluktan dolayı ilgilenemediğim herkesten özür dilerim. Çok sevdiğim ancak zaman ayıramadığım çok arkadaşım vardı. Mazur görün.
Çok kişiyle tanıştık ama, tanışmadıklarımız varsa, ortalıkta dolanan uzun boylu kel bendim :)
En büyük sıkıntımız tahmin ettiğimiz üzere araç yerleşimi oldu.
Şafak, Alper ve Can da bu konuda oldukça yoruldular. Onlara da tekrar teşekkür. Emeği geçen herkesin eline sağlık.
Gelecek buluşmalarda görüşmek üzere. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt