Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Türkiye Vag Meeting 2011 Fotoğraflar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gelemediğime üzüldüm.. Bir sonrakine inş.. :)
Detaylı resimler gelir diye tahmin ediyorum

dsc01865l.jpg

dsc01866yh.jpg

dsc01867q.jpg

dsc01868z.jpg

dsc01869i.jpg

dsc01870o.jpg

dsc01871b.jpg

çok güzel bir bulusma olmus bu arada umut oo göbek ne olum :D:D

Ilk organizasyona gore guzel oldu duzenleyenlerin emeklerine saglik ancak bizden istenen gruplasmama ricasina organizatorlerde uysaydi iyi olurdu.....

Gruplaşmadan kastımız aynı araçların yan yana gelmemesiydi. Keza biz kendi araçlarımızı da yan yana getirmedik. Aynı araçtan bizde çok var, aynı renk bile var.
Hatta ben tüm gün kendi yakın arkadaşlarımla dahi sohbet bile edemedim yoğunluktan. Hangi organizatör gruplaşmış gerçekten merak ettim.
Teşekkür ederim diğer söyledikleriniz için.

Arkadaşlar beklentimizin üzerinde, çok güzel bi buluşma oldu.
Gelen herkesin ayağına sağlık. Tek tek teşekkürler.
180+ araç oldu. Ve her telden araç vardı. Corradosundan, Polo GTI'ına, Amarok'undan Audi 80 Cabriosuna..
Şehir dışından ve avrupa yakasından gelen misafirlerimize ayrıca teşekkürler. Bir pazar gününüzü ayırdınız ama Türkiye'nin ilk VAG buluşması hakkıyla gerçekleşti.
Birçok fotoğrafçı vardı, bu fotoğrafları tek bi başlık altında toplayalım, isteyen facebookdaki vag eventine de ekleyebilir..
Buğra ve ekibine ayrıca teşekkürler. Güzel güzel kayıtlar, röportajlar aldı. En kısa zamanda eventin videosunu da izleyeceğiz. TV programının yayını hakkında bilgi sahibi olunca onu da hemen bildireceğim.
Yoğunluktan dolayı ilgilenemediğim herkesten özür dilerim. Çok sevdiğim ancak zaman ayıramadığım çok arkadaşım vardı. Mazur görün.
Çok kişiyle tanıştık ama, tanışmadıklarımız varsa, ortalıkta dolanan uzun boylu kel bendim :)
En büyük sıkıntımız tahmin ettiğimiz üzere araç yerleşimi oldu.
Şafak, Alper ve Can da bu konuda oldukça yoruldular. Onlara da tekrar teşekkür. Emeği geçen herkesin eline sağlık.
Gelecek buluşmalarda görüşmek üzere. :)

Sağolun arakadaşlar sayenizde çok güzel bir etkinlik oldu.

Organizatör derken zaten 3 tana araba vardı bizde 3 kişi oldğumuzdan ötürü...Utku da A3 bende İbiza, Diğer arakadaşta da Golf 4 GTi var.... Gruplaşamayız yani :D

Arkadaşlar beklentimizin üzerinde, çok güzel bi buluşma oldu.
Gelen herkesin ayağına sağlık. Tek tek teşekkürler.
180+ araç oldu. Ve her telden araç vardı. Corradosundan, Polo GTI'ına, Amarok'undan Audi 80 Cabriosuna..
Şehir dışından ve avrupa yakasından gelen misafirlerimize ayrıca teşekkürler. Bir pazar gününüzü ayırdınız ama Türkiye'nin ilk VAG buluşması hakkıyla gerçekleşti.
Birçok fotoğrafçı vardı, bu fotoğrafları tek bi başlık altında toplayalım, isteyen facebookdaki vag eventine de ekleyebilir..
Buğra ve ekibine ayrıca teşekkürler. Güzel güzel kayıtlar, röportajlar aldı. En kısa zamanda eventin videosunu da izleyeceğiz. TV programının yayını hakkında bilgi sahibi olunca onu da hemen bildireceğim.
Yoğunluktan dolayı ilgilenemediğim herkesten özür dilerim. Çok sevdiğim ancak zaman ayıramadığım çok arkadaşım vardı. Mazur görün.
Çok kişiyle tanıştık ama, tanışmadıklarımız varsa, ortalıkta dolanan uzun boylu kel bendim :)
En büyük sıkıntımız tahmin ettiğimiz üzere araç yerleşimi oldu.
Şafak, Alper ve Can da bu konuda oldukça yoruldular. Onlara da tekrar teşekkür. Emeği geçen herkesin eline sağlık.
Gelecek buluşmalarda görüşmek üzere. :)

Şurdaki "Yoğunluktan ötürü ilgilenemedik" lafını benim postumada yazsaydın işte:)

Arkadaşlar ben sadece eleştiri olarak söyledim alınmayınız lütfen,bir sonraki sene daha iyi olsun diye benim eleştirim şu;SCW,Golf,Techturkey ve başka forumlardan tanışık cok arkadaşlar geldiği için insanlar ister istemez tanıdıklarının yanına gidiyor ama,dışarıdan görüp gelen yanda yanlız gelen ve orda tek başına duranda cok kişi oldu onların yönlendirilmesi durumları zayıf kaldı biraz,ayrıca bir dahaki sene daha cok kendi tanıdığınız gruplar yerine diğer gruplarada biraz ilgi gösterin,En azından "Hoşgeldiniz" yeterli olacaktır:)

Ayrıca bu kadar araba toplandığına göre mutlaka sponsor ayarlayın derim, bir dahaki sefere sanırım böyle durumlarda en önemli sponsor İçecek grupları olabilir..

Ama İlk sefere göre güzel buluşma oldu emeklerinize sağlık hepinizin..

• Beğen
Reaksiyonlar: H_G
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt