Türkiye Kupası'nda Toplu Sonuçlar | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Türkiye Kupası'nda Toplu Sonuçlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

biLaL

Kayıtlı Üye
Katılım
7 Ocak 2011
Mesajlar
1,579
Beğeniler
110
Yaş
35
#1
Ziraat Türkiye Kupası grup 3. maçları biri dışında tamamlanırken günün son maçında Beşiktaş, Manisaspor'u deplasmanda 3 - 2 yenerek puanını 6'ya çıkardı.

Ziraat Türkiye Kupası grup 3. maçları biri dışında tamamlanırken günün son maçında Beşiktaş, Manisaspor'u deplasmanda 3 - 2 yenerek puanını 6'ya çıkardı.

Günün önemli maçlarından birinde ise Bucaspor, konuk ettiği Gençlerbirliği'ne 2 - 1 yenildi. Bucaspor 3. maç sonunda liderliğini sürdürdü. Günün diğer maçında ise Gaziantepspor, deplasmanda Denizlispor'u 1 - 0 mağlup etti.

Gruplarda 3. hafta maçları yarın oynanacak olan Yeni Malatyaspor - Fenerbahçe karşılaşmasıyla tamamlanacak. Malatya İnönü Stadı'nda saat 20.00'de başlayacak olan karşılaşmada hakem Mustafa İlker Coşkun düdük çalacak.

Ziraat Türkiye Kupası'nda 4 grupta oynanan maçlarda alınan sonuçlar, kalan maçların programı şöyle:

A GRUBU

1. Maçlar
Medical Park Antalyaspor - Gaziantepspor: 1 - 3
Galatasaray - Denizlispor: 3 - 1
Beypazarı Şekerspor (bay)

2. Maçlar
Beypazarı Şekerspor - Medical Park Antalya: 1 - 1
Gaziantepspor - Galatasaray: 1 - 1
Denizlispor (Bay)

3. Maçlar
Galatasaray - Beypazarı Şekerspor: 3 - 1
Denizlispor - Gaziantepspor: 0 - 1
Medical Park Antalyaspor (Bay)

KALAN MAÇLAR

4. Maçlar
18 Ocak Salı
20.00 Medical Park Antalyaspor - Galatasaray

16 Ocak Pazar
13.30 Beypazarı Şekerspor - Denizlispor
Gaziantepspor (Bay)

5. Maçlar
26 Ocak Çarşamba
18.00 Gaziantepspor - Beypazarı Şekerspor
18.00 Denizlispor - Medical Park Antalyaspor
Galatasaray (Bay)

B GRUBU
Konya Torku Şekerspor - Manisaspor: 2 - 1
Gaziantep B.Ş. Bld. - Beşiktaş: 1 - 0
Trabzonspor (Bay)

2. Maçlar
Trabzonspor - Gaziantep B. Ş. Belediyespor: 2 - 2
Beşiktaş - Konya Torku Şekerspor: 3 - 2
Manisaspor (Bay)

3. Maçlar
Konya Torku Şekerspor - Trabzonspor: 1 - 3
Manisaspor - Beşiktaş: 2 - 3
Gaziantep B. Ş. Belediyespor (Bay)

KALAN MAÇLAR

4. Maçlar
16 Ocak Pazar
20.00 Gaziantep B. Ş. Belediyespor - Konya Torku Şekerspor
20.00 Trabzonspor - Manisaspor
Beşiktaş (Bay)

5. Maçlar
26 Ocak Çarşamba
20.00 Beşiktaş - Trabzonspor
20.00 Manisaspor - Gaziantep B. Ş. Belediyespor
Konya Torku Şekerspor (Bay)

C GRUBU
Bucaspor - Yeni Malatyaspor: 2 - 1
Ankaragücü - Fenerbahçe: 4 - 2
Gençlerbirliği (Bay)

2. Maçlar
Fenerbahçe - Bucaspor: 2 - 3
Gençlerbirliği - Ankaragücü: 1 - 1
Yeni Malatyaspor (Bay)

3. Maçlar
Bucaspor - Gençlerbirliği: 1 - 2

Yarın
20.00 Yeni Malatyaspor - Fenerbahçe
Ankaragücü (Bay)

KALAN MAÇLAR

4. Maçlar
16 Ocak Pazar
13.30 Gençlerbirliği - Yeni Malatyaspor

17 Ocak Pazartesi
20.00 Ankaragücü - Bucaspor
Fenerbahçe (Bay)

5. Maçlar
27 Ocak Perşembe
20.00 Yeni Malatyaspor - Ankaragücü
20.00 Fenerbahçe - Gençlerbirliği
Bucaspor (Bay)

D GRUBU
Bursaspor - Kırıkhanspor: 1 - 1
İstanbul B.Ş. Belediye - Kasımpaşa: 1 - 3
Karşıyaka (Bay)

2. Maçlar
Karşıyaka - Bursaspor: 0 - 2
Kırıkhanspor - İstanbul B.Ş. Belediye: 0 - 1
Kasımpaşa (Bay)

3. Maçlar
İstanbul Büyükşehir Belediye - Karşıyaka: 1 - 0
Kasımpaşa - Kırıkhanspor: 2 - 0
Bursaspor (Bay)

KALAN MAÇLAR

4. Maçlar
15 Ocak Cumartesi
20.00 Bursaspor - İstanbul Büyükşehir Belediyespor
20.00 Karşıyaka - Kasımpaşa
Kırıkhan (Bay)

5. Maçlar
26 Ocak Çarşamba
13.30 Kasımpaşa - Bursaspor
13.30 Kırıkhanspor - Karşıyaka
İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Bay)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...