Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Türkçe karakter uyumsuzluğu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burakfatih

Kayıtlı Üye
Yıllardır internet kullanıyorum ve sadece bu sitede türkçe karakterler bozuk gözüküyor..Google Chrome kullanıyorum..bunun sebebi nedir acaba?bu sie için özel bir ayar mı gerekiyor?

mesela senin yazdığın bizde gayet normal görünüyor..senin pc indeki bir ayardan olmasın

evet kendi yazdığım bende de normal görünüyor fakat senin yazdığın normal değil mesela..muhakak sorun benle alakalıdır da çözümü bilen var mıdır o muallak:)

hmmmmm bu çok ilginç..
nasıl bulursun bilemiyorum ama bunun ilei lgili sitede bir konu vardı bir arkadaşımızda da daha vardı bu surun...

tamamdır yaptım...Sitenin en alt sağ tarafında sitenin Türkçe ya da İngilizce karakter olması seçimlik olarak varmış..Bende ingilizceydi..Şu an düzelttim! Sorun kalmamıştır:)

çözüldüyse kilitliyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt