Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tüp ve Yazılım

varol abi LPG var huzur var:) Lütfen Peşimden Gel:) senin arabanın aynısına yapmış Gazikent bence orayla bir görüş adamlar FSI TFSI TSI a LPG takıyor mutlaka görüşmelisin 990 TL ver 10 taksitle sonrada 2 git gel istanbula işte parası çıktı ;)

Linki falan var mı adamların TSI için?

abi sen taktır yazılım olayına hiç girme tüple kalibasyonu zor olabilir bide keyif vermez normal koşullarda da zaten 10hp zorlamak zor bu araçlarda satana kadar keyifle binersin ekonomik olur çok gidip geliyosan....:eek:key:

Linki falan var mı adamların TSI için?

Forumda konusu vardı birisi TFSI FR Leon'a takdırdı da biz pek bi ekonomi göremedik :)
30 senede LPG'nin montaj ücretini çıkaran bi sistem TFSI'lara hiç gerek yok. Çünkü %25 benzin karıştırıyo.

Forumda konusu vardı birisi TFSI FR Leon'a takdırdı da biz pek bi ekonomi göremedik :)
30 senede LPG'nin montaj ücretini çıkaran bi sistem TFSI'lara hiç gerek yok. Çünkü %25 benzin karıştırıyo.

O yüzden sordum zaten belki sıvı olan gelmiştir diye =)

linki görkem verdi
tfsi ile ilgili bilgiyi ayberk verdi

abi sen taktır yazılım olayına hiç girme tüple kalibasyonu zor olabilir bide keyif vermez normal koşullarda da zaten 10hp zorlamak zor bu araçlarda satana kadar keyifle binersin ekonomik olur çok gidip geliyosan....:eek:key:

yazılım zaten düşünmüyorum onu merakımdan sormuştum..site ilk girişimiz birşeyler öğrenmekti..şimdi aile olduk ama aile olduk diye öğretimi kesmeli değiliz dimi:D

Geçende eve döndüğümde ortalamam 6.6Lt/100km/h idi. Ben pek değil hiçbir ekonomi göremedim:D

Geçende eve döndüğümde ortalamam 6.6Lt/100km/h idi. Ben pek değil hiçbir ekonomi göremedim:D

sende tüp mü var ki..arabayı yüklemişsin..her şey var bi ben yokum beni de arkaya bağla yarışlarda itmem için..puhaha
tabi yakar

Varol abim LPG'ye para verdikten kaç km sonra kara geçtiğini hesapladıktan sonra bi daha düşün derim..

Varol abim LPG'ye para verdikten kaç km sonra kara geçtiğini hesapladıktan sonra bi daha düşün derim..

yiğit 25 gün sonra istanbula geleceğim..ve geri döneceğim gidiş dönüş karım 300 lira...tüp 990 lirave taksitle yani ben ilk taksidi öderken karda olacağım taksit bazında karda
istanbula alamazsam tayini..hafta bir antepe gidiyorum aylık karım 100 tl gibi
5 ayda ettimi 800 lira sonra gene istanbula geleceğim ordan da 150 lira oldu 950 lira gerie kaldı 40 lira oda eğer bu hafta sonu yaparsam bir 100 lira da bu aydan..geçtim 60 lira kear'a
yani yiğit en fazla 6 ay da çıkıyor parası
ama şu da var tayin çıkmazsa
antep merkezden ev tutacağım..yani hergün gidip geleceğim..yanıma 3 kişi daha alsam ve onlardan servise parayı alınca bana gelen para 600 tl olur benim masrafım 300..
ve ben 300 tl yakıt haricinde ticari kar elde edeceğim..puhaha

Geri
Üst Alt