Tüp ile ilgili | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Tüp ile ilgili

Gsaer

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 2009 model ibiza sport riderım var 1.6 tüp taktırıcam artık yakıttan dolayı sizce ne taktırsam hem uygun hemde iyi dir pek tüple ilgili bilgim yok

freesezar

Kayıtlı Üye
bende aldesa var 990 tl çok memnunum bilindik markalara çok para vermeye gerek yok ustan iyi olsun yeter

dr_mrh

Kayıtlı Üye
lpg ye çok fazla para vermenin mantığı yok ama yeterli tecrube sahibi ilgili taktırdıktan sonra da sana karşı tutumları değişmiyecek en sorunsuz markayı tercih etmen daha mantıklı sonucta araban yeni 200 300 daha fazla vermeyip lpg ciyle akraba olmak yerine arabayı sorunsuz kullanmak bana daha yakın geliyor
sorunsuz kullanılan markaları arattırabilirsin ben landirenzo taktırdım daha 10k falan oldu çok olmadı ama montaj sonrası 1 defa ayara uğradım baskada hiç gitme ihtiyacı hissetmedim
lovato da brc de sorunsuz diye duyuyorum atiker de ise katkılı lpg de filtre çabuk tıkanıyor ayar da sorunlar olabiliyor atikeri de yaklasım 1 sene kullandım
lavotonun ise sırasız olan beynini kullandım eski ye gore çok daha sorunsuz araç kullanmıştım
brc ile şahsi tecrubem olmadı
aldesa yı ise yeni duydum

silentstorm61

Kayıtlı Üye
benim arabada brc sistemi var kesinlikle çok memnunum, benzinde gaza geçişte vs. kesinlikle bir güç kaybı yaşamıyorum, en azından farkedemiyorum..
bende sorunsuz kitlerden biri olarak brc'yi görebilirsin...

REİS38

Kayıtlı Üye
5 tane 1.6 leon aracım oldu çoğu markayı kullandım hiç birinde sorun yaşamadım tavsiyem atiker olur hem fiyat olarakta sis üzmez fakat güvene bileceğiniz bir usta bulmanız şart. lpg markalarından ziyade bence siz ustanızı iyi seçin...

Gsaer

Kayıtlı Üye
ewet oda nerden seçicem artık şansa denk gelse dicem o konularda en şansız benimdir :D

yukcell88

Kayıtlı Üye
Kocaeli'li üyelerimizle iletişime geçin, hatta direkt YEKTA abimize özel mesaj atın ;) O tavsiye eder.

djriko

Kayıtlı Üye
lpg ye çok fazla para vermenin mantığı yok ama yeterli tecrube sahibi ilgili taktırdıktan sonra da sana karşı tutumları değişmiyecek en sorunsuz markayı tercih etmen daha mantıklı sonucta araban yeni 200 300 daha fazla vermeyip lpg ciyle akraba olmak yerine arabayı sorunsuz kullanmak bana daha yakın geliyor
sorunsuz kullanılan markaları arattırabilirsin ben landirenzo taktırdım daha 10k falan oldu çok olmadı ama montaj sonrası 1 defa ayara uğradım baskada hiç gitme ihtiyacı hissetmedim
lovato da brc de sorunsuz diye duyuyorum atiker de ise katkılı lpg de filtre çabuk tıkanıyor ayar da sorunlar olabiliyor atikeri de yaklasım 1 sene kullandım
lavotonun ise sırasız olan beynini kullandım eski ye gore çok daha sorunsuz araç kullanmıştım
brc ile şahsi tecrubem olmadı
aldesa yı ise yeni duydum
sana aynen katılıyorum kardeşim ben de tüp taktırcak olsam bu yöntemi kullanırdım...

kfy

Administrator
ewet oda nerden seçicem artık şansa denk gelse dicem o konularda en şansız benimdir :D
Kardeşim brc kullan ve onuda gel ist.sitemizede üye ismail(hades)halletsin sıkıntı yaşamazsın ve olacak her sorunda buradan bineriz tepesine:)

turtlebeach

Kayıtlı Üye
Sayın KFY İsmail Bey'e nasıl ulaşırız, bana iletişim bilgilerini verebilir misiniz, kendisine buradan yazdım ancak henüz dönmedi.

Üst Alt