Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tünellerde hız yapanlar dikkat!

Evet bunu biliyordum ama ne zaman devreye girecek diye bekliyordum eniştem haber etmişti ilk gün baktığımda Özgür'ün dediği şeylerin hepsi var özellikle emniyet şeridi ihlali için ciddi şekilde önlem almışlar bu arada 70km sınır demişler ama girişlerde ve çıkışlarda 50 km bir yerdede 30 km hız sınırı var onlarıda atlamayın derim!..BJK-Kağıthane tünelinden söz ediyorum.

xx

banada babam söledi dun ondan önce ise yetişim diye hep basardım inş kurulu ana denk gelmemiştir ama öğrendikten sonra 70 se sabitleyip gecıyorum...

Bende diyorum Mahmutbey-Aksaray bağlantı yolundaki kameralar nereye gitti diye puhaha

Bolu Tünelinden 140'la geçtim ceza gelmedi ve Sahilyolu Ataköy'deki hız koridorunda bi ara unutarak 100le girip 180'le çıkmıştım yine ceza gelmedi :) Geceleri işlemiyo sanırım :)

ya arkadaş tünelde niye hız yapılsın ki

Dümdüz yol tünel olması birşey değiştirmiyo. Düz yolda aracın gazına daha çok yüklenilir. Virajlı yolda mı basacaklar :) Tünel yada değil farketmiyor. 5 tane mi ne kaza olunca koymuşlar, Mahmutbey-Aksaray bağlantı yolunda EDS kameralarını sökmüşler sanırım yada azaltmışlar göremiyorum ben. Arada polis duruyo herhalde iyi gelir getiremedi tünellere dadandılar :) boş yolda 70 hız sınırı nedir ya. Ataköy Sahilyolu da öyle 3 şeritli yol gece 1'de ordan geçiceksin bomboş yol 70 hız sınırı hiç gitme daha iyi. Daha önce 50'ydi bide. :) Yol bitmiodu. 90 filan olsa iyi. Bu E-5'te radara yakalanan var mı hiç sorayım bi. En az 80-100 arası giderim genelde e-5'te daha ceza gelmedi de.

Dümdüz yol tünel olması birşey değiştirmiyo. Düz yolda aracın gazına daha çok yüklenilir. Virajlı yolda mı basacaklar :) Tünel yada değil farketmiyor. 5 tane mi ne kaza olunca koymuşlar, Mahmutbey-Aksaray bağlantı yolunda EDS kameralarını sökmüşler sanırım yada azaltmışlar göremiyorum ben. Arada polis duruyo herhalde iyi gelir getiremedi tünellere dadandılar :) boş yolda 70 hız sınırı nedir ya. Ataköy Sahilyolu da öyle 3 şeritli yol gece 1'de ordan geçiceksin bomboş yol 70 hız sınırı hiç gitme daha iyi. Daha önce 50'ydi bide. :) Yol bitmiodu. 90 filan olsa iyi. Bu E-5'te radara yakalanan var mı hiç sorayım bi. En az 80-100 arası giderim genelde e-5'te daha ceza gelmedi de.

bu kurllar olmadımmı ver elini 180 200 220 :D bence en iyisini yapıolar

Yaw en çok kullandım tünele koydular kağıthane dolmabahçe :)

Geri
Üst Alt