Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tüm TTNET abonelerinin dikkatine...

Benim bulunduğum yer tam olarak 16 mbit destekliyor testler onu gösterdi zaten. Fiber burada yok olsa off diyorum... 50GB kota değil arkadaşlar yanlış anlaşılmasın yaptığınız downloadlar 50 GB üzerine çıktığında hızınızı 1 mbite düşürüyorlar.

bu 16mbit için teminat isteyebilirler 2 yıllık aman dikkat.mahkum olmayalım sonra başıma geldi ordan biliyorum:D

Arkadaşlar 8 mbıt koçnet garanti ediyor sınırsız ilk 5 ay 16.60 sonra sı da 49.90 ben 1 haftadan beri kullanıyorum hız bariz fark etti tavsiye ederim fazla para ödemeyin bence

bu 16mbit için teminat isteyebilirler 2 yıllık aman dikkat.mahkum olmayalım sonra başıma geldi ordan biliyorum:D

Kampanyalı tüm paketlerde var :D. Sözleşmeyi bozduğun zaman , kalan ayların ücretini ve kullandığın aylarda aldığın indirim miktarını ödüyorsun :D

En iyisi quicknette lanet heryerde yok :(

TTnet kadar rezil bir firma yok, ben 3 ay önce bıraktım, uydunete geçtim çok memnunum.

Aynen aynen o kelime oyunları beni benden alıyo zaten :D

bende fibere geçecektim de , 2 yıllık sözleşmeyi imzalamışız bi kez , beklycez artık dolmasını :)

evın orda var mı kanka ? bızım burada mevcut degıl ancak komple apartman ısterse yaparız dedıler ... kaldıkı telekomun caddebostan yerı 4 sokak altımızda:)

yalan inanmayın yaa ttnet kadar rezil bir firma yok son 1 haftadır DNS yazarak giriyordum arıza kaydı oluşturmuşlardı nasıl olduysa bugün 1 hafta sonundabenı sabah 10 da arıyabıldıler ankaradan sağolsunlar 35 dklık bı konusmanın ardından internet oldu gibi şimdilik ama yani 8mbit kotasız 15gb internetim var ve ben bunun 6mbitini kullanabiliyorum her ayda ortalama 50 ila 80 gb arası downloadım oluyor ve 1 gramda ınternetımde yavaşlama yok olmuyor çok nadir :) şimdi ben bu paketegeçsem bana gerçekten 16mbit vericek mi?yoksa 16 alıpta 6mbitini mi kullancam :D

benım eve tasındıgım gun metronet ı gordum ve bı sorayım dedım ve o anda abone oldum 2mb down/ 2mb upload hızını sınırsız 20 kusurlu bı ucrete aldım ılk 6 ay 9 tl yanlız ısın enteresan kısmı 8mb ınternetım !! aracı fırmayı aradım caktırma abı devam et dedı :) msn den bırısıne mp3 gonderıoyrum eger ınternetı saglam hızlıysa 10 sanıyede gıdıyor :)

yalan inanmayın yaa ttnet kadar rezil bir firma yok son 1 haftadır DNS yazarak giriyordum arıza kaydı oluşturmuşlardı nasıl olduysa bugün 1 hafta sonundabenı sabah 10 da arıyabıldıler ankaradan sağolsunlar 35 dklık bı konusmanın ardından internet oldu gibi şimdilik ama yani 8mbit kotasız 15gb internetim var ve ben bunun 6mbitini kullanabiliyorum her ayda ortalama 50 ila 80 gb arası downloadım oluyor ve 1 gramda ınternetımde yavaşlama yok olmuyor çok nadir :) şimdi ben bu paketegeçsem bana gerçekten 16mbit vericek mi?yoksa 16 alıpta 6mbitini mi kullancam :D
İlk 3 ay nedense hız düşmüyo koray , ben sürekli 50 gb üstü download yaptım. 3 ay sonra düştü hız :D

evın orda var mı kanka ? bızım burada mevcut degıl ancak komple apartman ısterse yaparız dedıler ... kaldıkı telekomun caddebostan yerı 4 sokak altımızda:)
Var var, geçen yaz haftada 1 dilekçe yazıyodum, serüven apartmanın önünde son buldu :D eski aboneliğinizi iptal edin biz ödeyelim dediler , iptal ediyorum hadi ödeyin dedim , sadece 150 tl öderiz dediler , bende evden kovdum :)

Geri
Üst Alt