Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tüm TTNET abonelerinin dikkatine...

ben ilk zaman 8mbit kotalı kullanıyordum, sonra 2mbit limitsiz'e geçtim , 1 ay önce tekrar aradılar , kota yükseltildi 8mbit'e geçmek istermisiniz diye , 2 tl farkla tekrar geçtim , 15 gb kota aşımı durumunda 1 mbit e düşecek bağlantı hızı. Naptıkları belli değil , naparlarsa yapsınlar fazla ödüyoruz besbelli...

Yeni tarife iyiymiş 50 gb az bi kota değil ancak önemli olan soru şu , bulunduğunuz bölgenin altyapısı 16 Mbit vermeye müsaitmi ? ..

benin bulunduğum böle 8 mbt i veremiyor hala 512 mbt lanet olsun tt net e

arkadaşlar bulunduğunuz bölgenin uzaklığına göre hızı ayarlıyorlar. Ben tam anlamıyla 15999 mbit hız alıyorum. Test ettim dehşetti ya :D Ayrıca 2 yıllık sözleşme felan böyle birşey kesinlikle yok. İstediğin zaman iptal edebiliyorsunuz. Tivibu denedim gece internetimde hızlı olunca sanki canlı TV izliyormuşum gibi geldi :)

Geri
Üst Alt