Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tüm araçlara ait orjinal parça kodları

cihatdag01

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, bulduğum bir rus sitesinde tüm araçlara ait parça kodları veriliyor..Mesela, benim arabam Seat İbiza GTI 1993 model..bu arabaya ait uyumlu ve eşdeğer tüm parçaları buradan bulabildim..Gerçi parça kodunu bulmakla sorun tamamlanmıyor ama, ne arayacağımızı bilmek bile yetiyor..En azından servislerin elinde oyuncak olmayacağız..Umarım faydası dokunur..
Link aşağıda:
http://translate.googleusercontent....com.tr&usg=ALkJrhjWCi5Fljpvt_LaEaEYrlqUzgkB3A

Mühim olan bilginin paylaşılmasıdır arkadaşlar...Ve bir nebze olsun fayda sağlayabildiysem, ne mutlu bana.....

bu siteye erişim hakkı mahkeme kararı ile engellenmiştir diyor

bu siteye erişim hakkı mahkeme kararı ile engellenmiştir diyor

Yok be arkadaşım...DNS leri değiştir istersen..üste 8.8.4.4 alta 8.8.8.8 yazıp dene istersen..bende direk açılıyor..bir de ben firefox kullanıyorum ve siteyi türkçe açıyorum..ama açılmamasıyla alakası olmaması lazım...

Yok be arkadaşım...DNS leri değiştir istersen..üste 8.8.4.4 alta 8.8.8.8 yazıp dene istersen..bende direk açılıyor..bir de ben firefox kullanıyorum ve siteyi türkçe açıyorum..ama açılmamasıyla alakası olmaması lazım...

benim dnsler değişik zaten ona rağmen açmıyor bide senindnsleri deniyeyim

Geri
Üst Alt