Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tüm üyelere bir öneri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CanCan11

Forumdan Uzaklaştırıldı
Arkadaşlar; Öncelikle söylediklerimin yanlış anlaşılmamasını umuyorum;

Lütfen bir konu açarken bir yorum yaparken veyahutta bir konuya cevap verirken sitemizde bayan arkadaşlarımızın da olduğunu göz ardı etmeyelim. Sonuçta burada birbirimize kardeş, abi, arkadaş diyoruz. Ve kendimizi büyük bir aile olarak görüyoruz. Lütfen yazdıklarımızda biraz daha dikkatli olalım. Sonuçta burada bir insana abi kardeş diyorsak, onların eşleri, arkadaşları ve sevgilileri de üyeler bu siteye. Ve bu tarz şeylerin paylaşımını en az a indirerek ( mümkünse hiç olmasın ) saygı çerçevemizi bozmayalım. Bu sadece benim şahsi görüşümdür.

Saygılarımla

sitemizde akli dengesi bozuk ve çocuk ruhlu kimse yok herkes nasıl konuşucagını bilir sorun yok can kardeşim :)

Belki var belki de yok ibrahim kardeşim ama ben en son yaşanan bazı olaylardan dolayı böyle bir şeyi yazmak paylaşmak istedim :) böyle bir şey yoksa bir sorun yoktur zaten :)

SCW içersinde üyeleri rahatsız edecek şeyler zaten siliniyo..sanırsam bişiler yaşandı onun için açıldı bu konu..

kimden ne dediğinden ne gibi bir şikayetin varsa ya özel msj atar uyarırsın ya da yönetime bildirirsin onlar da gereğini yapar,uyarır ya da uzaklaştırma verir en ilerisinde süresiz banlar..böyle ortaya laf atıp herkesi zan altında bırakıyorsun..babamız yaşında insanlar var burada.böyle birşey varsa onlar uyarır gerekirse.

kimden ne dediğinden ne gibi bir şikayetin varsa ya özel msj atar uyarırsın ya da yönetime bildirirsin onlar da gereğini yapar,uyarır ya da uzaklaştırma verir en ilerisinde süresiz banlar..böyle ortaya laf atıp herkesi zan altında bırakıyorsun..babamız yaşında insanlar var burada.böyle birşey varsa onlar uyarır gerekirse.

+1

Adminler olaya bir el atsın bence....Şahsi görüşümdür bu; Can sen uğraşma bu işlerle lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt