Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tüm üyelere bir öneri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir bayan üye olarak bu sitede kimseden saygısızlık görmediğimi,bu tarz uyarılara gerek olmadığını söylemek geldi içimden....Anlık yaşanan bişeyler olursa onu zaten paylaşıyor ve çözümlüyoruz...Kimsenin de bayanları savunmasına gerek yok herkesin aklı fikri zaten var kiiii buna da gerek yok

Öyle deme Burçak lütfen..Bilin ki burada siz bayanların hakkını gözeten arkadaşlar da var...Yalnız değilsiniz.... :) :)

Ne gibi bir rahatsızlık oldu ben merak ettim şimdi? Bu forum kurulduğundan beri bayan üyeleri var, bir çok organizasyona katıldılar. Kimseden bir şikayet duymadım yada forumdan okumadım. Durduk yere böyle bir konu açmak gereksiz değil mi?

+1

Bir bayan üye olarak bu sitede kimseden saygısızlık görmediğimi,bu tarz uyarılara gerek olmadığını söylemek geldi içimden....Anlık yaşanan bişeyler olursa onu zaten paylaşıyor ve çözümlüyoruz...Kimsenin de bayanları savunmasına gerek yok herkesin aklı fikri zaten var kiiii buna da gerek yok

son cümle.. :eek:key:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt