Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tüm üyelere bir öneri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi burdan birisi "evet ama.." diye bir cümleyle başlayıp bir diğeri alıntı yapıp "doğru söylüyorsun ama.." diye bir cümleyle başlarsa bu konudaki sayfa sayısı 20 olur :D

Ne gibi bir rahatsızlık oldu ben merak ettim şimdi? Bu forum kurulduğundan beri bayan üyeleri var, bir çok organizasyona katıldılar. Kimseden bir şikayet duymadım yada forumdan okumadım. Durduk yere böyle bir konu açmak gereksiz değil mi?

Arkadaşlar; Öncelikle söylediklerimin yanlış anlaşılmamasını umuyorum;

Lütfen bir konu açarken bir yorum yaparken veyahutta bir konuya cevap verirken sitemizde bayan arkadaşlarımızın da olduğunu göz ardı etmeyelim. Sonuçta burada birbirimize kardeş, abi, arkadaş diyoruz. Ve kendimizi büyük bir aile olarak görüyoruz. Lütfen yazdıklarımızda biraz daha dikkatli olalım. Sonuçta burada bir insana abi kardeş diyorsak, onların eşleri, arkadaşları ve sevgilileri de üyeler bu siteye. Ve bu tarz şeylerin paylaşımını en az a indirerek ( mümkünse hiç olmasın ) saygı çerçevemizi bozmayalım. Bu sadece benim şahsi görüşümdür.

Saygılarımla

Ne tarz konulardan ne tarz paylaşımlardan rahatsız oldun can hayırdır..?

Ne gibi bir rahatsızlık oldu ben merak ettim şimdi? Bu forum kurulduğundan beri bayan üyeleri var, bir çok organizasyona katıldılar. Kimseden bir şikayet duymadım yada forumdan okumadım. Durduk yere böyle bir konu açmak gereksiz değil mi?

katılıyorum:eek:key:

katılıyorum:eek:key:

Gene puan toplamak için açılan bi konu gereksiz zaten yönetim gereğini yapıyo.......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt