Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tüm Üyelere Bir Öneri

Kaan Abi böyle forumlara falan konu açıp sormak, netten araştırmak, arkadaşlarına danışmak, kendiniz tamir etmek falan filan.

:) Kaldi mi oyle insanlar Ayberk.. Sirtim agiriyor deyip , alfasilin al biseyin kalmaz demek gibi bisey..

Ayberk senin geçici ban durumun geçti herhalde.........

Benmi yanlış hatırlıyorum yoksa bu gece saat 24:00 itibariyle iyi niyetten şartlı tahliyemi oldun...?

yurtdışındaki gibi forum üyelerin hepsinin elinde Vag takılıyo olsa kendileri baksın halletsin/araştırsın..
rolantide devir bi saçmalıyo diye konu açan bi insana..aç kaputu teker teker bobinleri kontrol et vs. bakalım ne olcak mı diyelim..şanzumanım bi tuhaf..e indir şanzumanı bak mı denmesi gerekiyo..ne gibi anlamı var. ??
belli başlı şeylerde lamba söndürme konusunda mesela yardımcı olmak için zaten foruma yazılıyo çiziliyo..güncel araçlarda onlarca sensör onlarca elektronik var..geri kalanında yapacak bişi yok..

gece gece keyfim geldi , ne diyeceğimi bilemedim en azından bunu yazayım dedim

:D:D:D devamı da vardı
O klavyeden olmaz Aybars :D

o arabada bi sorun var o zaman yetkili servise götür:ppuhahapuhaha
puhaha

Ayberk senin geçici ban durumun geçti herhalde.........

Benmi yanlış hatırlıyorum yoksa bu gece saat 24:00 itibariyle iyi niyetten şartlı tahliyemi oldun...?
Geçici banım 1 gece sürdü sabahına açıldı. Keyfi sebepten banlandığım için öyle oldu.

arabanın ikinci viteste önünü kaldırması hiç hoş değil..

bu arada bmw ler yapıyor bizzat kendi eski bmwemde şahisim..3 te egzoz yere sürtüyordu..ben bile şaşırmıtım..ama bir daha yapmadım korktum dikkat ettim

Geri
Üst Alt