Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tüketim değerlerimiz

EmreKLKSZ

Forumdan Uzaklaştırıldı
Zamdan sonra ki tüketim değerlerinizi görmek isterim . Öncelikle ben fotoğraf koymak istiyorum buyrun,

aracım 2012 Fr modeli Leon aracı sıfır aldım suan 13 bin küsüratta km si bu gün içerisinden şehir içi e5 tüketimim;

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    90.7 KB · Görüntüleme: 61
Otoyolda sürekli 90-110 km arası gittim 7.1 lt ye kadar düştü ama devam etsem daha da düşerdi. İlk uzun yola çıktım araç 450 km de iken; 7.4 lt ortalama gördüm. Dönüşte 6.8'e kadar indi.

2012 1.6 tdı leon şehir içi 5.9- 6.3 şehir dışı 3.9 u gördüm 100 tl lik yakıtla şehir içi 380 km yol yapıyorum

Aracı aldığım ilk gün 22 km yolda gelirken hız sabitleyicisini açıp 70 e sabitlemiştim. Eve geldiğimde ekranda 6.9 yazıyordu. Tabi baştan sona hız sabitleyicisi ile değil. Kırmızı ışık, tümsek, dur kalk oldu belli bölgelerde.

Annemin 1.6 102 HP'lik leonunun 827 km'lik tüketimi 7,8

2006 model 18 binde daha :D

k4vut.jpg

Geri
Üst Alt