Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Sweatshirt ve Anahtarlık Önerisi

Konu, 'Görüş, İstek Ve Öneriler' kısmında CanCan11 tarafından paylaşıldı.

1. CanCan11

CanCan11 FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

1.406
    1
    0
    Arkadaşlar uzun zamandan beri yapılması planlanan sweatshirt için bir tasarım yapıp siparişini verdim. www.tisho.com adresinden gerçekleştirdim bu işlemi. Fakat sayfada görüntü net olmadığı için bir resim alamadım ve ekleyemedim. Anlatmak gerekirse sweatshirt in arka kısmında scw logosu ön sol kısımda ufak scw logosu ve sağ kısımda scw de kullandığım nickimi yazdım. Ve maliyet olarak ta 50 TL mal oldu. Müşteri hizmetlerinle daha sonra toplu sipariş yapabilme ihtimali olduğunu söylediğimde fiyatın daha esnek olacağı konusunda bilgi aldım. Ürün gelince resimlerini ekleyeceğim. Siparişi bugün verdim.

Anahtarlık önerisi ise şu www.gittigidiyor.com sitesinde dolaşırken metal yada deri üzerine isim ve plaka işli anahtarlık buldum

Deri olan 10 TL
    Metal olan 5 TL

bilginize arkadaşlar

2. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    Sweet konusunda yönetimin bi çalışması var... Hatta gömlekmi olsun sweetmi olsun diye oylamaya sunuldu diye bilyorum... Anahtarlık konusuna gelince bizim araçlarda anahtarlık nasıl olacakki?

3. CanCan11

CanCan11 FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

1.406
    1
    0
    çalışma olduğunu biliyorum fakat bir tasarım belirlenmemişti hala daha belki bu örnek olaiblir diye düşündüm anahtarlık resmini işyerinden image shack açılmadığı için yüklüyemiyorum ama hoş olur

her anahtarlıkta scw yazsın altında da plaka diye düşünüyorum

4. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    www.photobucket.com dan da yukleyebilirsin ve image shackdan daha hızlı ve stabil bir site.

5. Ali

Ali SCW Üyesi

1.661
    366
    83
    Can, gittigidiyordaki anahtarlığın tam linkini verebilirmisin..

6. babaerkan

babaerkan SCW Üyesi

1.429
    183
    63
    Sweet veya gömlek buluşmalarda ve organizasyonlarda kullanılabilir ama anahtarlik bence kişisel bir aksesuar belirleyici olmamalı bana göre.

7. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    Ben anahtarlık nasıl olcak derken olmaz demek istedim bizim anahtarlara anahtarlığı takınca hem bi garip duruo hemde ya sağa yada sola yatık duruo metalin arası dar olduğu için :)

8. E.Mergency

E.Mergency SCW Üyesi

476
    87
    28
    Artık yönetimden de ricamız şu sweet veya gömlek işine hız verilsin ve alalım artık şu scw ye özel giysilerimizi...

9. serenity

serenity
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

1.273
    440
    83
    Bence anahtarlıkta plakanın yazması uygun değil ve anahtarlığa da gerek yok diye düşünüyorum......

Sayfayı Paylaş