Sweatshirt ve Anahtarlık Önerisi | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Sweatshirt ve Anahtarlık Önerisi

CanCan11

Forumdan Uzaklaştırıldı
Arkadaşlar uzun zamandan beri yapılması planlanan sweatshirt için bir tasarım yapıp siparişini verdim. www.tisho.com adresinden gerçekleştirdim bu işlemi. Fakat sayfada görüntü net olmadığı için bir resim alamadım ve ekleyemedim. Anlatmak gerekirse sweatshirt in arka kısmında scw logosu ön sol kısımda ufak scw logosu ve sağ kısımda scw de kullandığım nickimi yazdım. Ve maliyet olarak ta 50 TL mal oldu. Müşteri hizmetlerinle daha sonra toplu sipariş yapabilme ihtimali olduğunu söylediğimde fiyatın daha esnek olacağı konusunda bilgi aldım. Ürün gelince resimlerini ekleyeceğim. Siparişi bugün verdim.

Anahtarlık önerisi ise şu www.gittigidiyor.com sitesinde dolaşırken metal yada deri üzerine isim ve plaka işli anahtarlık buldum

Deri olan 10 TL
Metal olan 5 TL

bilginize arkadaşlar

Anarchist

Kayıtlı Üye
Sweet konusunda yönetimin bi çalışması var... Hatta gömlekmi olsun sweetmi olsun diye oylamaya sunuldu diye bilyorum... Anahtarlık konusuna gelince bizim araçlarda anahtarlık nasıl olacakki?

CanCan11

Forumdan Uzaklaştırıldı
çalışma olduğunu biliyorum fakat bir tasarım belirlenmemişti hala daha belki bu örnek olaiblir diye düşündüm anahtarlık resmini işyerinden image shack açılmadığı için yüklüyemiyorum ama hoş olur

her anahtarlıkta scw yazsın altında da plaka diye düşünüyorum

whiteline-XL

Kayıtlı Üye
çalışma olduğunu biliyorum fakat bir tasarım belirlenmemişti hala daha belki bu örnek olaiblir diye düşündüm anahtarlık resmini işyerinden image shack açılmadığı için yüklüyemiyorum ama hoş olur

her anahtarlıkta scw yazsın altında da plaka diye düşünüyorum
www.photobucket.com dan da yukleyebilirsin ve image shackdan daha hızlı ve stabil bir site.

Ali

Kayıtlı Üye
Can, gittigidiyordaki anahtarlığın tam linkini verebilirmisin..

babaerkan

Kayıtlı Üye
Sweet veya gömlek buluşmalarda ve organizasyonlarda kullanılabilir ama anahtarlik bence kişisel bir aksesuar belirleyici olmamalı bana göre.

Anarchist

Kayıtlı Üye
Ben anahtarlık nasıl olcak derken olmaz demek istedim bizim anahtarlara anahtarlığı takınca hem bi garip duruo hemde ya sağa yada sola yatık duruo metalin arası dar olduğu için :)

E.Mergency

Kayıtlı Üye
Artık yönetimden de ricamız şu sweet veya gömlek işine hız verilsin ve alalım artık şu scw ye özel giysilerimizi...

serenity

Kayıtlı Üye
Bence anahtarlıkta plakanın yazması uygun değil ve anahtarlığa da gerek yok diye düşünüyorum......