Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Suyu Çıktı Artık.

yaw soykırım falan demiyorummmm lütfen okuyun yazıları. bu yuzyılda öyle birşeyde yapılmayacagı icin dedim ??

30 milyon ha...hala soykırım diyor ya...sözde soykırım arkadaşım...yok öyle bişey...biz kime soykırım yapmışızda kürtlere yapacağız...

kaba olacak biraz ama kimse kusura bakmasın ben beyni yıkanmış körü körüne savunan adamla bişey tartışmam...

erkincim herkesin malesef iyi kötü bi görüşü oluyor..
forumumuz çok güzel ilerliyor,konuyu açtiğima pişman olmayayim nolur,bu kadar kirici olmayalim boşver...
malesef herkes herşeyi net ve kolay göremiyor,önemli olan ite kaka kafasina vura vura da olsa bu yanlişi göstermek...tartişmam ben bile demek bizim düşüncelerimize yakişir bi çözüm yolu olmuyor malesef ve yanlış düşünceler o kafada değişmeden devam ediyor.

erkincim herkesin malesef iyi kötü bi görüşü oluyor..
forumumuz çok güzel ilerliyor,konuyu açtiğima pişman olmayayim nolur,bu kadar kirici olmayalim boşver...
malesef herkes herşeyi net ve kolay göremiyor,önemli olan ite kaka kafasina vura vura da olsa bu yanlişi göstermek...tartişmam ben bile demek bizim düşüncelerimize yakişir bi çözüm yolu olmuyor malesef ve yanlış düşünceler o kafada değişmeden devam ediyor.

bu sözler yanlış kafalar falanalar banamı hitaben :D

çok başka anlaşılmışız düzeltelim o zaman evet apolitik bi genç nesil var dedim memlekette, oda sizin bu 12 eylülünüz yüzünden...ülkedeki o karışıklık kardeşin kardeşi siyasi görüşü yüzünden vurmasıda dış güçlerin işi değilmidir.o darbede dış destekli değilmiydi...neden aceba o nesil hiç kullanıldığından bahsetmez aceba inanılmaz merak ederim...

Herşeyden önce aranızda bazıları tepkisiz,duyarsız bir toplum olduğumuzu ima etmiş.12 eylül öncesi bu toplumun hepsi herşeye çok duyarlı idi.Arkadaşlık dostluk, bilgisayar başında tek başına oturup sitelerde gezinmek kendince bildiklerini yazmak veya paylaşmak değildi.Yediğin ekmeği,giydiğin pantolonu cebindeki parayı paylaşmaktı hatta gerekirse karakolda polisten bir ton sopa yesen işkence görsen bile arkadaşının dostunun ismini vermemekti En ufak bir olayda insanlar bir araya gelip her türlü tepkilerini duyarlı bir şekilde,inandığı şeyler uğruna gerek sağ görüşlü gerek sol görüşlü olsun canını bile ortaya koyabiliyordu.Ülkemizi amerikan emperyalizmine teslim edenlere karşı çeşitli eylemler yapıp tepki koyan ve bir tane bile vatandaşının kanını dökmeyen cinayet işlemeyen Türkiye Cumhuriyetinin bağımsızlığı için ölüme bile gülerek giden yiğitlerimizi asan darbeciler değilmi.İşte bir darbe sonucu sindirilmiş kabuğun içine sokulmuş bananeci,tepkisiz kişiliksiz,kendinden başka hiç kimseyi düşünmeyen şahsiyetsiz bir toplum.Hala darbeden medet umanlar varmı aranızda.Varsa yazık çok yazık.

bu sözler yanlış kafalar falanalar banamı hitaben :D

valla mesut neyi savunduğundan emin olamadim sadece yazdiklarini okuyarak.bilmeden anlamadan yargilamayi da sevmem...esasen ortaya yazilmiş birşey benimkisi ancak akpyi ve açilimini savunuyorsan üstüne alinabilirsin..

akpyi yada acılımı savunmuyorum. ama artık gelişen ilerleyen dünyada tüm gelişmiş ülkelerde terör olayı diye birşey kalmadı bizde var bu illet. artık kalıcı bir cözüm bulunmalı diyorum. bizim nesil görmese bile cocuklarımızın torunlarımızın nesli icin birşeyler yapılmalı. sert yada ılımlı kötü yada iyi artık buna bir cözüm bulunmalı

yazmayım diyorum ama olmuyor...

çözümü verilen o kadar şehidin kanını ayaklar altına alarakmı yapmak lazım.yada milli değerleri hiçe sayarak.yıllardır verilmeyen tavizleri vererekmi yapmak lazım...çıkarsın önce bunları şehir kadrosunu avrupa kadrosunu temizlersin.sonra dağı...devlete silah kuşanmış adamla ne diye pazarlık yaparsın...

adamlar pişman değilim diye geliyor memlekete...bu adamları savcı karşılıyor suçsuz bunlar hiç bir eyleme katılmamışlar diye salıveriyorlar...ulan nerden biliyorsun sen...sonra dtpli namussuzlar seçim otobüsleri ile gezdiriyorlar bunları...

ben anlamam ya aklım almıyor...bunların arasından asker kaçağı olandamı yok.alayı benden temizmiki sen bunları salıveriyorsun...

Ermeni Soykırımı diye birşey yoktur, böyle biline. Sözdedir bu soykırım. Hakikatta değil.

Zorunlu göç sırasında, göç eden Ermenileri koruyan askerler Türktü. Göç sırasında bir çok saldırıda Türk askerleri de öldü. Ermenileri göç ettireceğiz diye kendi kanımızdan şehit veriyorsak onun adı soykırım değildir. Bilinçli bir öldürme zaten yoktur göç sırasında, isteyen olursa detaylı şekilde yazmaya çalışırım bildiklerimi. (-di li geçmiş zaman kullanımım sorun olmasın, elbet o sırada orada değildim, bir çok "üstat"tan, bir çok kaynaktan, konferanslardan, istatistiklerden vs edindiğim izlenim sayesinde emin konuşuyorum.)

Türklere açılım istiyorum...(Kürtlerle eşit haklara sahip olalım)

Geri
Üst Alt