Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Suyu Çıktı Artık.

Mesut

tabiki dağdan inme şekilleri ceza almamaları para verilecek sözleri falan miğde bulandırıcı bu ayrı.

bu kadar basit değil bu konu...bak ailende yakınında şehit gazi varmı diye bile sormuyorum çünkü buna tepki vermek için buna bile gerek yok...aklı selim olmak yeter tepki vermek için...

toprak satışı konusunda ise tek bişey söyleyeceğim Marmarisde bazı yerlerde elektrik su faturaları ingilizce çıkıyor...yeterli sanırım

bu kaçıncı benzer haber akrabalarının iş ve ya durumuna göre kaçıncı haber ve sonrasında para kırmak için yapılan çakallık..şerefsizlerin önde gideni herifler alayı bunların zaten ne beklemek lazım ki..ama bu onların son iktidarı demedi demeyin..

Volkan duyarlılığın için çok teşekkür ederim.

Vergi ne içindir? Vergi hizmet içindir. Devlet vergi alır hastane yapar, okul yapar, insanlara sosyal güvence sağlar. Vergi bunun içindir. Vergi insanların toplumlarına olan sorumluluğudur. Vergi birinin oğluna gemi alması için değildir. Rant elde etmek için değildir. Teroriste vermek için değildir!!

Bu yüzden AKP rejimine verdiğim vergiler haram olsun.

ben bu görüşlere katılmıyorum. kürtlere ermenilere peşkeş cekilen birşey yok. nekadarda kabullenmesem bunlarda bu ülkede yaşıyorlar eskisi gibi soykırım falanda yapamayacagımız icin cözüm aramak lazım. cözüm arama işi güzel bir gelişme. tabiki dağdan inme şekilleri ceza almamaları para verilecek sözleri falan miğde bulandırıcı bu ayrı. ayrıca yabancılar nasıl burada toprak alabiliyorlarsa türklerde dünyanın heryerinde toprak alabilir bu cok normal birşeydir. bir kac sene öncesine kadar almanyada 4 dükkan mülküyle sahibiydik mesala.

Ben mi yanlış okudum sen mi yanlış yazıyorsun? Ne demek eskisi gibi soykırım felanda yapamayacağımız?Sen ne dediğinin farkındamısın.Bizim konuştuğumuz siyasettir doğru.Ama senin bu konuştuğun siyaset değil afedersin başka bişeydir.Benden büyük olabilirsin.Büyüklük yaşla olmaz kafayla olur.Sen tutup eskisi gibi soykırım yapamayız diyorsan ben senin Türk'lüğünden şüphe ederim k.bakma.Senin kimi savunduğundan ne olduğun belli zaten.Ben şehit cenazelerine oturup ağlayan bir insanım.Ne o şehidi daha önce görmüşümdür,ne akrabamdır ne de bi tanıdığım.Oturup dakikalarca ağlarım.Bunu Türk olduğum için yaparım.Bunu o adam benim vatanımı,canımı korumak için öldüğünden yaparım.Bunu bugün senin gibilere karşı durabiliyor ve konuşabiliyorsam yaparım.Sayın SCW yönetimi bu konuştuklarım için k.bakmayın.Ceza gerekiyorsa ceza alırım banlanmam gerekiyorsa banlanırım.Bu adam çıkıp ''Eskisi gibi soykırım yapamayacağımızdan'' diyorsa ve bu ceza gerektirmiyorsa; benim dediklerimde ceza gerektirmez.Mert abi gerekeni söyledi kişilere küfür ve hakaret edilmediği sürece dedi.Ben bu mesajımda bu kişiye hakaret ettim.Ama o söylediği ''Eskisi gibi soykırım yapamayacağımızdan'' sözü ile benim bütün geçmişime,atalarıma,şehitlerime hakaret etti.Benim diyeceklerim bundandır.Büyük ihtimal bu konu kilitlenecek yada mesajım silinecek.Ama önemli değil.Vatanını seviyorsan bazı şeylere karşı durmasını bileceksin.Gereken yerde gerekeni yapacak; ''Kendini Bilmezlere'' gereken dersi vereceksin!!!

akp yi başa getirenler utansın..

Ben mi yanlış okudum sen mi yanlış yazıyorsun? Ne demek eskisi gibi soykırım felanda yapamayacağımız?Sen ne dediğinin farkındamısın.Bizim konuştuğumuz siyasettir doğru.Ama senin bu konuştuğun siyaset değil afedersin başka bişeydir.Benden büyük olabilirsin.Büyüklük yaşla olmaz kafayla olur.Sen tutup eskisi gibi soykırım yapamayız diyorsan ben senin Türk'lüğünden şüphe ederim k.bakma.Senin kimi savunduğundan ne olduğun belli zaten.Ben şehit cenazelerine oturup ağlayan bir insanım.Ne o şehidi daha önce görmüşümdür,ne akrabamdır ne de bi tanıdığım.Oturup dakikalarca ağlarım.Bunu Türk olduğum için yaparım.Bunu o adam benim vatanımı,canımı korumak için öldüğünden yaparım.Bunu bugün senin gibilere karşı durabiliyor ve konuşabiliyorsam yaparım.Sayın SCW yönetimi bu konuştuklarım için k.bakmayın.Ceza gerekiyorsa ceza alırım banlanmam gerekiyorsa banlanırım.Bu adam çıkıp ''Eskisi gibi soykırım yapamayacağımızdan'' diyorsa ve bu ceza gerektirmiyorsa; benim dediklerimde ceza gerektirmez.Mert abi gerekeni söyledi kişilere küfür ve hakaret edilmediği sürece dedi.Ben bu mesajımda bu kişiye hakaret ettim.Ama o söylediği ''Eskisi gibi soykırım yapamayacağımızdan'' sözü ile benim bütün geçmişime,atalarıma,şehitlerime hakaret etti.Benim diyeceklerim bundandır.Büyük ihtimal bu konu kilitlenecek yada mesajım silinecek.Ama önemli değil.Vatanını seviyorsan bazı şeylere karşı durmasını bileceksin.Gereken yerde gerekeni yapacak; ''Kendini Bilmezlere'' gereken dersi vereceksin!!!

ismail karşı tarafı pek dinlemeden biraz sert çıkmışsın ama seni çok iyi anliyorum.
mesut'un kürtlere ermenilere peşkeş cekilen birşey yok yazısını okuduğumda bazi şeylerden şüphe ettim..daha açık nasıl yapılabilir ki bu peşkeş..tv'de canlı yayin şeklinde apoyla tayyip karşilikli kahve içerek gülerek oynayarak el sıkışırsa mi akp yi savunan kesimin gözüne gözüne sokulmuş olacak bu peşkeş...eskiden beri güzel anadolunun güzel insanının taktığı başörtüsünü simge haline getirip çeşitli takma aşırı dindar / radikal dindar vs. gibi saçma sapan tabular oluşturup bağlama stilleriyle adını türban yaptılar..o taktıları türbanlar beyine giden oksijeni ve kanı engelliyor heralde ki çekilen peşkeşleri görmekte zorlaniyor o kesim.

ismail karşı tarafı pek dinlemeden biraz sert çıkmışsın ama seni çok iyi anliyorum.
mesut'un kürtlere ermenilere peşkeş cekilen birşey yok yazısını okuduğumda bazi şeylerden şüphe ettim..daha açık nasıl yapılabilir ki bu peşkeş..tv'de canlı yayin şeklinde apoyla tayyip karşilikli kahve içerek gülerek oynayarak el sıkışırsa mi akp yi savunan kesimin gözüne gözüne sokulmuş olacak bu peşkeş...eskiden beri güzel anadolunun güzel insanının taktığı başörtüsünü simge haline getirip çeşitli takma stilleriyle adını türban yaptılar..o taktıları türbanlar beyine giden oksijeni ve kanı engelliyor heralde ki çekilen peşkeşleri görmekte zorlaniyor o kesim.

Önceden kimse kimseye bakmazdı kim türbanlı, kim mini etekli,kim başı açık diye.Öyle bir hale getirdiler ki türbanlılara bakıyosun bişe diyemiyosun.Bişe dediğinde sen müslüman değil misin diyecekler.Ama Kur-an'da yazan örtünme akp'nin türbanı değil.Benim nenelerim akp gelmeden örtünmüyormuydu?Yada başına örttüğü türbandı da haberimi yoktu.Ülkeyi İran'a çeviriyorlar.İran'ın herşeyini örnek alıyorlarsa bütün Avrupa ülkelerine ve ABD'ye kafa tutmasını da alsınlar.Ayrıca ben sert çıktım yada çıkmadım.Mesut'un söylediklerinin sert çıkılmayacak bir tarafı yok.Olsa beni bilen bilir saygıda kimseye kusur etmedim etmemde.

Önceden kimse kimseye bakmazdı kim türbanlı, kim mini etekli,kim başı açık diye.Öyle bir hale getirdiler ki türbanlılara bakıyosun bişe diyemiyosun.Bişe dediğinde sen müslüman değil misin diyecekler.Ama Kur-an'da yazan örtünme akp'nin türbanı değil.Benim nenelerim akp gelmeden örtünmüyormuydu?Yada başına örttüğü türbandı da haberimi yoktu.Ülkeyi İran'a çeviriyorlar.İran'ın herşeyini örnek alıyorlarsa bütün Avrupa ülkelerine ve ABD'ye kafa tutmasını da alsınlar.Ayrıca ben sert çıktım yada çıkmadım.Mesut'un söylediklerinin sert çıkılmayacak bir tarafı yok.Olsa beni bilen bilir saygıda kimseye kusur etmedim etmemde.

estafurullah ismail ben kimseyi savunmuyorum aksine seni de gayet haklı buluyorum ve yazdiklarinda da çok haklısın açık açık söyleyeyim..
yazdıklarım yanlış anlaşılmasın..ananem de başörtüsü takardi allah rahmet eylesin,ama asla akp türbanı takmadı,takmazdı.

estafurullah ismail ben kimseyi savunmuyorum aksine seni de gayet haklı buluyorum ve yazdiklarinda da çok haklısın açık açık söyleyeyim..
yazdıklarım yanlış anlaşılmasın..ananem de başörtüsü takardi allah rahmet eylesin,ama asla akp türbanı takmadı,takmazdı.

yok bende seni anladım volkan.Beni kimse yanlış anlamasın.Saygısız biri değilimdir.Kendimden büyüğüne de küçüğüne de gerektiği kadar saygı gösteririm.Ama bu söylenen söz söz değil.Ne demek soykırım? Ne demek peşkeş çekme yok?? O dağdan inenleri MHP'mi indirdi CHP'mi? Açılım furyasını kim başlattı? Yol haritası olarak eline neden Misak-ı Milli'yi değil öcalan itinin hazırladığı dosyayı aldı? AKP'nin de akp'ye ''Bilinçli'' olarak oy verenlerinde yatacak yerleri yok.Benim bu ülkeye ödediğm bütün vergiler haram zıkkım olsun.Allah yedirmesin.Onların Allah'ı yok zaten.Olsa Allah katındaki en kutsal kat olan şehitlerimize ''Kelle'' diyemezdi.Olsa ''Davos Fatihi'' olarak geldiği ''Gaz''a İsrail'e Suriye sınırındaki toprakları 50 yıllığına satmaya kalkarak devam etmezdi!!!

Geri
Üst Alt