Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Suyu Çıktı Artık.

aux

Kayıtlı Üye
http://www.hurriyet.com.tr/gundem/12894144.asp?gid=229

yok e.e.sinin a.. artık demek istiyorum..
açik ve net olarak yaziyorum...İLERİDE VERGİ KAÇİRMAZSAM ADIM VOLKAN OLMASIN.ben bu puştlarin maaşını ödemek için çalışmayacağım,çalışarak kazandiğim parayı da bu puştlara yedirmeyeceğim.

sabah sabah bu haberi görünce sinirim tepeme çıktı..yok artık ya nasil bi ülke olduk.keşke pkk lı olsaydim ya boş beleş yaşiyim milleti kesiyim biçiyim üstüne 5.000 tl para versinler...ileride iş de verirler...oh mis.

akp yönetimi herşeyi rayina oturtmuş..çiftçisinden köylüsünden kaybettiği oyu bu şerefizlerden alacak kendi vatandaşliği altında...

yeni bir şey daha duydum doğruluk payı nedir bilmiyorum ama ...kapalı alanlarda sigara içme yasağına karşı tayyip'in oğlu yurtdışından sigara dumanını hemen çeken aletler getirtecekmiş ve tüm gece kulüpleri ve kapali mekanlara takilacakmiş..böylece koydukları yasaktan rant da sağlamış olacak köpeksoylular.

konuşursam kötü konuşcam onun için tutuyorum kendimi

konuşursam kötü konuşcam onun için tutuyorum kendimi

susmayin abicim kimse susmasin..susarak bu hallere gelindi..
şehitlik ziyaretinde bir polis aynen şöyle dedi; vay be hala bazi şeylerin farkinda olan bi kesim var demekki dedi..
aslinda çok daha fazla bir kesim var herşeyin farkında olan..ama susuyo...
ülkeyi her ne kadar geri götürecek olsa da tek dileğim DARBE gelmesidir.bu soysuz köpekleri başka türlü atamicaz başimizdan belli oldu.1 kömüre oy satan bencil halk olduğu sürece bunlar başimizda olacak..adam köylüsüne ananı al git dedi...fındıkı tamamen karsız hale getirdi..askerlere kelle diyip itlerin başı apoya sayın dedi..ona rağmen 2.seçimde de oyunu aldı..hem de arttırarak...
türkiye kendi ipini çekiyor kimse farkında değil.

şehitlik ziyaretinde bir polis aynen şöyle dedi; vay be hala bazi şeylerin farkinda olan bi kesim var demekki dedi..
ülkeyi her ne kadar geri götürecek olsa da tek dileğim DARBE gelmesidir.bu soysuz köpekleri başka türlü atamicaz başimizdan belli oldu.1 kömüre oy satan bencil halk olduğu sürece bunlar başimizda olacak..adam köylüsüne ananı al git dedi...fındıkı tamamen karsız hale getirdi..askerlere kelle diyip itlerin başı apoya sayın dedi..ona rağmen 2.seçimde de oyunu aldı..hem de arttırarak...

21313 yıl geri gitceğimizi bilsemde bende darbe istiyorum baska türlü olcak gibi değil.Adamlar her yere sızmışlar artık..

Bu paralarla silah alıp yine dağa çıkacaklar bu kadar basit..

---------- Post added at 12:44 ---------- Previous post was at 12:41 ----------

Yazayım mı yazmayım mı diye düşündüm ama Amerika menşeili olmayan bir darbenin çözüm olacağına ben de inanıyorum...Başbuğ paşanın evinde askerlik yapmış biri olarak paşamı göreve çağrıyorum..tek çözüm bu...

nediyim ben bu devlete
tayibin oğlu tuzla tersanesinde olan iş kazalarına baskı yaparak tersane almasını mı desem 9 tane gemisinin olmasını mı desem

Bu paralarla silah alıp yine dağa çıkacaklar bu kadar basit..

---------- Post added at 12:44 ---------- Previous post was at 12:41 ----------

Yazayım mı yazmayım mı diye düşündüm ama Amerika menşeili olmayan bir darbenin çözüm olacağına ben de inanıyorum...Başbuğ paşanın evinde askerlik yapmış biri olarak paşamı göreve çağrıyorum..tek çözüm bu...

kesinlikle...
gerçekten..pek çok şeyden feragat edeceğimizi biliyorum..pek çok özgürlüğümüzün kisilacağini geriye gideceğimizi biliyorum..ama 1 ileri gidip 2 geri gideceğimize toptan geri gidelim daha iyi...hergün yeni iğrençliklerle eziyet edilmesindense bi kerede toptan edilsin.kaldıki bana eziyet değil esasinda bunlar..bu başimizdaki köpekler gittikten sonra benim için güneş doğmuş demektir.

Halklar hak ettikleri şekilde yönetilirler. Ben oy vermedim demeyin neticede sağımızda solumuzda olanlar verdiler sonuç ortadadır . Bu konu hassas konu yorumlara dikkat ederek yazalım arkadaşlar lütfen. Konu kilitlemekten veya mesaj silmekten nefret ediyorum herkesten aynı anlayışı bekliyorum

kime sorsam ben akp'ye oy vermedim diyor.Size başıma gelen bir olayı anlatayım..Bizim buradan akp'ye akfırat bölgesinde(arkeon sitesi) belediyeye oy çıkmadı 310 konutluk siteden.Fakat oy çıkmadığından dolayı bizim siteden sık sık elektrik kesintileri yaşanıyor.Adamlar bir şekilde her yere sızmış durumda oy kaybına uğradıklarında da bizim sitede olduğu gibi örnek olarak elektrikler kesilip duruyo biz de saatlerce elektriksiz kalıyoruz.Madem oy yok görün ne gelicek başınıza dediler bizzat şahit oldum.Fakat sitemiz yılmayıp bir dahaki seçimlerde yine oy vermeyecektir bu belediyeye hatta diğer siteleri de yanımıza alıp bu şerefsizleri en azından akfırat belediyesinin başından attırıcaz..

Geri
Üst Alt