Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Suyu Çıktı Artık.

gazi şehit ailelerine 8 lira zam yaptılar daha bi hafta önce.azcık haysiyetleri olsaydı hiç yapmazlardı...bi tane gazi bağırıyordu ben 25 yaşımda sakat kaldım bunun içinmi diye...

Allah belalarını versin yatacak yerleri yok şerefsizlerin...darbeye gerek yok şu hükümet bi değişse alayı yüce divanda...

konu nereden nereye geldi. siyasete girdik farkındamısınız ?

baştan beri siyasetti mesut

---------- Post added at 17:24 ---------- Previous post was at 17:22 ----------

gazi şehit ailelerine 8 lira zam yaptılar daha bi hafta önce.azcık haysiyetleri olsaydı hiç yapmazlardı...bi tane gazi bağırıyordu ben 25 yaşımda sakat kaldım bunun içinmi diye...

Allah belalarını versin yatacak yerleri yok şerefsizlerin...darbeye gerek yok şu hükümet bi değişse alayı yüce divanda...

valla erkin keşke darbesiz gitseler...
ama gidecekleri yok..çünkü halk koyun..yine seçim öncesi yaparlar kömür takviyesini oylarini alirlar gelirler başa...ama bence 3.gelişlerinde darbe de gelir gibime geliyo.gelmelidir de.

biz bu forumda hayatı paylaşıyorsak siyaset yapmamanın ne gibi bi açıklaması var?tartışmamı çıkacak ondanmı?

gerekiyorsa çıksın tartışma artık işin son raddesine geldi ülke...aaa suss siyaset yapma diye diye Apolitik, ben karışmam nasılsa hepsi aynı diyen bir genç nesil var ülkede...buda seçmenin %30 u demek...bu %30 u temsil eden bi siyasi parti bu işi götürür...

bundan sonraki seçimde akpnin işi bitmiştir...bunu çok açık görebiliyorum alacağı % 29-30 oy onu tek başına iktidar yapmaya yetmeyecektir...diğer meclise giren 2 yada 3 parti kualisyon kurarak akp yi muhalefete mahkum edecektir...

ve bu kualisyon hükümetinin dokunulmazlıkları kaldırmaya yüreği yeterse bu iş biter ancak...

siyaset yasakmı burada değilmi ozman ?

Siyaset yada bir başka bir şey yasaklamak değil maksat. Burada kimsenin kişisel haklarına veya belirli bir gruba dahil olan (Fenerbahçe beşiktaş galatasaray gibi) kişileri rencide edecek şekilde eleştiri küfür gibi mesajlar olmadığı sürece her özgür kişi burada mesaj yazabilir. Yeter ki birbimize olan sorumlulukları bilelim

Darbe bu ülkeyi gene seneler öncesine götürür teröristler biter askeriye de gelir kaynağı için darbeye başvurur birinden kurtulduk derken...... öyle bir hal aldık ki ne askeriyeye güvenebiliyoruz nede hükümete bu kansızlara para nasıl verilir anlamış değilim ama şunu iyi biliyorum terör olayı bu ülkede bitsede Askeriye gelir kaynağı için başka şeylere salça olacak sonumuz hayır olsun.......

ben darbenin de kesin çözüm olacağını düşünmüyorum. bu adamlar nasıl oğullarına tersane gemi aldı belediyelerinin tüm işlerini kendi kurdukları firmalara yaptırdılarsa, askeriyeyi boş bıraktığını mı zannediyorsunuz? ben bu ülkede darbe olup düzene gireceğimizi de hiç düşünemez oldum. ülke belki resmi olarak değil ama çoktan bölünmeye başladı bile. Bir taraftan ermeni soykırımı ile ermenilere, bir taraftan kürt açınımı ile kürtlere peşkeş çekildi bile. ya şu güney sahillerdeki yabancılara satılan gayrimenkuller, ülkeyi kendi ellerimizle zaten yabancılara satmış durumdayız. 3 kuruş için sattığımız Ölüdeniz beldesine yakında sınır kapısı koyarlarsa hiç kimse hak iddia edemez duruma geldi.

ben bu görüşlere katılmıyorum. kürtlere ermenilere peşkeş cekilen birşey yok. nekadarda kabullenmesem bunlarda bu ülkede yaşıyorlar eskisi gibi soykırım falanda yapamayacagımız icin cözüm aramak lazım. cözüm arama işi güzel bir gelişme. tabiki dağdan inme şekilleri ceza almamaları para verilecek sözleri falan miğde bulandırıcı bu ayrı. ayrıca yabancılar nasıl burada toprak alabiliyorlarsa türklerde dünyanın heryerinde toprak alabilir bu cok normal birşeydir. bir kac sene öncesine kadar almanyada 4 dükkan mülküyle sahibiydik mesala.

nedesen boş oy verenler seçenler utansın

Geri
Üst Alt