Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Suyu Çıktı Artık.

21313 yıl geri gitceğimizi bilsemde bende darbe istiyorum baska türlü olcak gibi değil.Adamlar her yere sızmışlar artık..

+1985 darbe geri götürür diye diye uyuttular milleti bunca sene. gelsin alsınlar anasını sattim ergenekon diye vatana hizmet edenleri içeri tık hayinleri köpekleri açılım diye serbest bırak yeter........

Ben işyerinde hergün bu akp ye oy vermiş ve hala destekleyen insanlarla resmen ağız dalaşı yapıp tartışıyorum...adamlara akp hükümetinin bütün olumsuzluk ve yanlışlıklarını bi güzel anlatıyorum..düşünüyo düşünüyo doğru diyosun diyo..ee peki neden hala akp diyosun diyorum..

cevap aynen şöyle benim tayyipe sempatim var seviyorum bilmemne..bi dahaki seçimde yine oy vericem filan kelimeleri çıkıyo hala ağızlarından..yani bu kadar kör bi zihniyet ve cahil insanlar var inanılır gibi değil...

ya şu videoyu izledikçe gidip tayyibi biçaklayasim falan geliyo ya...

Yazık ki bize köstek olanlara bide doping yapıyoruz onlar insin biz onlara destekli bi doping yapıp istiklal caddesine salalım geceleri....

Bunları basa getıren zıhnıyetın aklına s.cım !! Hepımzı daga cıkalım yakalım yıkalım oldurelım sonrada gelıp paramızı alalım,hc mı Allah korkusu yok bunlarda,o kadar sehıtı hıce saydılar davullu zurnalı adamları karsıladılar o da yetmedı sımdı de dagdan ının para verıcez dıolar!! Boyle b yonetım daha olmadı TR tarıhınde ALLAH BELALARINI VERSIN !!!!!!!

kanı bozuk pislikler, teröriste para verecekler!. içine ettiler memleketin iyice. bunlar iyi günlerimiz arkadaşlar ben size söyliyeyim. Ne kadar bizler bu olanları görüp isyan etsek de göremeyen yada görmek istemeyen o kadar çok insan var ki. görmek istememelerinin nedeni de, ya körü körüne cahilce bağlanmış olmaları yada bu işten nemalanmaları.
Körü körüne bağlanmaları diyorum çünkü çok sayın başbakan çok güzel bir şekilde sömürüyor bazı duygularımızı. nemalanmaları diyorum, çünkü en basit örneği kömür. 1 çuval kömür = 1 oy. bu en basiti. biraz daha ileri boyutlarını düşünelim. atıyorum adamın 1000 kişiyi çalıştırdığı fabrikası var. kafa olarak çok sayın başbakana da yakın. eee zaten büroktarik işlemler ve çıkarlar konusunda da çok sayın başbakana ihtiyacı var.

çıkarlar=1 oy ve ayrıca unutmayın bu adam 1000 kişi çalıştırıyor dedim. böyle bir adamın fabrikasında bizim gibi düşünen adamlar barınır mı??? barınamaz dimi varın siz hesaplayın. insanımız kendini ve milletini satar olmuş!!!

çok daha fazlasını yazardım ama dilim bu kadarına varıyor malesef. dediğim gibi bunlar daha iyi günlerimiz, örümcek ağı büyüyor!!!

Bakalım daha neler görücez yakında ülkenin adını kürtiye cumhuriyeti yapmasınlarda

konu nereden nereye geldi. siyasete girdik farkındamısınız ?

Geri
Üst Alt