Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SUV Önerileriniz nedir.?

duster bizde düşünüozda konfor ve saglamlık bakımından nasıl bi araç bilmioz

yeti nin + paketlerine bakıyodum şu 3000 lik paketi istesek bize parçaları elimize verseler ne güzel olur ya :D changer lı dokunmatik ekranlı radio cruise far sensörü kararmış cam falan filan 3000 lira gayet iyi yani :D

abi juke biraz küçük değil mi sayılan araçlar içinde.. bu arada nissanlar japon motorlu diye tutuluyor biliyordum.. bende geçen duydum ve şaşırdım renoyla anlaştıklarını duyunca.. eğer öyleyse duster düşünebilirsiniz..nasılsa nissanla aynı motor.

Bana kalirsa Sportage, Vitara, Qashqai. Dedigin miktara bunlari bulabilirsiniz Varol abi. Yetiyi hic gormedim ama bana ufak geldi. Suv gibi degil hic. Suv denince aklima benim jip gelir :) Range Rover en bastada :) Ama artik bu kategoride buyudu iyice..

QashQai güzel araç fakat 40 bin tl ye almak çok zor...Yine o paraya duster iyi gibi...

4*4 kamyonet, arkası kapalı olursa SUV gibi duruyor zaten. Navara görsel olarak çok güzel, ranger de dağ keçisi, L200de olabilir. Birde yükseltme kiti ile büyük lastikler takılınca offf derim.

Ama SUV orjinal deyince aklıma ilk gelen Chewrolet Suburban gelir gerisi tırıvırı...

duster bizde düşünüozda konfor ve saglamlık bakımından nasıl bi araç bilmioz

sağlam olmadığı kesin... sahibindende ikinci el araştırın, birçoğu kaza yapmış, bazıları pertten toplama vs vs... Ayrıca euro N cap'tan polo 5 yıldız alırken duster 3 yıldız alabilmiş... Polo'nun niye "Küçük büyük" olduğu belli :)

mrb çekeri 4*2 olan 1,6cc geçmeyen suv olarak yeni kia sportage görünüm +10 ama lpg takılamıyor şuan için sıfırı 62,5 ikinci elini 50li rakamlara bulmak mümkün buda seceneklerin arasında olsun fiyatı yüksek ama güzel

Geri
Üst Alt