Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SUV Önerileriniz nedir.?

- 48 -

Kayıtlı Üye
bir arkadaşım arazi yada SUV diğer adı neyse hani 4x2 olanından arıyor
max 40 bin tl olacak
mümkünse 2009 üstü olsun
benzinli olması önemli değil tüp takarım dedi
1.6 litreyi geçmesin..
birde sizden mümkünse önerinizle birlikte neden tercih ettiğinizi de söyleyebilir misiniz..

aklımızda Qashgai var..
sizler ne önerirsiniz..
şimdiden ilginize ve fikirlerinize teşekkür ederim

suzuki grangvitaralar var bakin isterseniz

4x4 suzuki jimny tek geçerim ama 2006-2007 modelleri falan var 20-25 arası fiyatları çıkamadığı dağ yer yok offroad pistlerinden stock halde geçiyor. 1.3 motor
abi olarak gene 4x4 mutshubishi pajero olabilir

abiim suv istemiştin ama bana suv yerine 4x4 daha mantıklı geliyor

fikirlerinizi okuyurum teşekkür ederim..
ben yeti baktığımda 80 bin tl fiyat vardı..hoş ona söyledim yetiyi ama görüntü olarak kaşgai ve juke daha güzel dedi..
birde sizden mümkünse önerinizle birlikte neden tercih ettiğinizi de söyleyebilir misiniz..

SUV mu hiç önermiyorum abi ,sevmediğim bi segment hatta ben segment olarak bile görmüyorum:)

xx

abi Duster derim :)

dizel 4x2 full+full fistik gibi.. tavsiye..

Dacia Duster' in EuroNcap'dan kaç yıldız aldığını araştırın, tabi bulabilirseniz... Ben daha sonra aradığımda bulamadım da :p

Quasqai iyi bir araç, epey tutuluyor yalnız dizel modelinin motorunu Renault veriyor. 1.5 dCI olması da bu sebepten.

0 km 2011 model Yeti 1.2 TSI (105 bg benzinli) DSG şanzımanı 46.400 idi, yıl sonuna doğru 45'e alacağımızı tahmin ediyorum, bayan ortağımız arabasız kaldı, onu ikna etmeye çalışıyorum, manueli daha ucuz olmalı... Niye Yeti derseniz ise 1. si VWAG grup Skoda firmasına dahil, 2. si Leon, Jetta, Ibiza gibi modellerde olan 1.2 TSI motor var. Tek dezavantajı ise arabadan anlamayan bir toplumda yaşadığımızdan dolayı Yeti'nin 2. el kaybı Quasqai' ye göre biraz fazla olacaktır.

http://www.skoda.com.tr/new/fiyatlistesi.asp?islem=fiyatlar&KatID=11

Geri
Üst Alt