Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

sustalı anahtar devresı

Konu, 'Arıyorum' kısmında Enginman01 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Enginman01

Enginman01 SCW Üyesi

143
    27
    28
    sustalı anahtar yaptırmak ıcın anahtar devresıne ıhtıyacım var yada bu ıs nasıl yapılıyor bılen varmı arkadaslar bu anahtar kapları kople metal kısmı ıle bırlıkte 20-30 tl cıvarı bır rakama satılıyor ıcıne devre alsam bırlestırebılırmıyız nasıl oluyor bu ıslem yada baska nasıl sekılde ucuza mal edebılırız

2. ilkerbilim

ilkerbilim SCW Üyesi

1.594
    188
    63
    Şu an kullandığınız ahantarın içi sustalıya sığıyorsa sorun çıkmaz. Sığmıyorsa anahtarcı yeni devre takıp kodlar. 90TL civarına mal olur. Plastiği orijinal gibi değil tabi ki.

3. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    bence sen yaparsan da aynı fyatlara mal edersin diye düşünüyorum

4. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    20-30 tl olanın kalitesi nasıl ben bundan önce arabamda yaptırdım sustalı ve orjinal anahtarları kestirdm diye mecburen sustalı 3 ayda bir bozuldugunda yenisini aldım o yüzden sağlam bişeyse yaptır ama 3 ay sonra sustası bozulursa hiç yaptırma derim ben

5. Vakay

Vakay SCW Üyesi

106
    17
    18
    bu anahtar mevzu benimde canımı sıktı otomatik kapıların anahtarı bozuldu gecen ay bir yere götürdün lehim falan derken heryerini lehim yaptı sorunu çözemediğinden şimdi canı isterse açıyor canı istemezse kapamıyor.
    yeni anahtar yaptırsam maliyeti ne olur adam bana 250 tl dedi sustalısına sustalıda gözüm yok ama 250 de cok pahalı orjinal anahtar olmadıktan sonra.
    siz nerede yaptırıyorsunuz bu takım işleri ben avcılar tarafındayım.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş