Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sustali anahtarımı kırdım

yahu Carrefour'a 250'yi gözden çıkardıktan sonra servisle neden konuşmuyosunuz.. :D :D

Bende geçen hafta 2011 leonu aldığımda tek kumandalı anahtarlık vermelerine kıl olmuştum, fiyatını sordum 380TL dediler :) Dışarıda 250TL ye var. Ama tabi dışardakine 250 vermek yerine servisten alıyım garanti olsun diyebilirsin :) Yarın öbürgün bi aksilik çıkarsa bunlar siz başka anahtar takmışsınız bu garanti dışıdır diyebilirler :)

umranıyede oto2000 dıye Vag grubu cıkmacısı var,genıs caplı b yerdır,oncelıkle oraya gıt b sor cıkmasını bul bahsı gecen fıyatlardan mutlak daha ucuza bulursun,adaptasyonunu da servıste yaptır,para bıle almamaları lazım normal sartlarda.250-300 lıra nedır oyle gereksız paralar:)

Bilgi için teşşekkür ediyorum arkadaşlar. Anahtarın dış kabında hiç bir sorun yok. İç mekanizma ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum. Anahtar açıkken onu tutan tırnağı kırdım galiba. Bu hafta sonu halledeceğim.

benden bi öneri :D bzm dükkanda bi arabada görmüştüm opel astrada dediğn gibi anahtar kırılmıştı adam demir parayı anahtara kaynatmış anahtarı sokuyo çalıştırıyo :D haha :D yok ya şaka yapıyorum servise gitmelisin

söz konusu parca aracın "hassas" herhangi bi yeriyse mantıklı olan servis, yoksa baş ağrıtabilir:)

Geri
Üst Alt