Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sustalı anahtar isteyenlere müjde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben başka bi yerde yaptırmıştım
10 günde susutalı mekanizması bozuldu.
geri götürdüm tamir ettiler gene 10 gün gitti.
mallar çok dandik.
sonra zaten araba satıldı.
şimdiki sahibi ne yapıyor bilemiyecem artık

arkadaşlar bende arabamı aldığım da 2008 model leon tsı yedek anahtarı yoktu doğuşa gıttım , yedek anahtarını yaptırmak ıstedığımı soyledım 420 tl gıbı bı fıyat vermıslerdı ama ıstersenıs bunu eyer kaskonus kapsıyosa ondanda yaptırabılırsınıs dedı bende kaskomdan yaptırdım 2 hafta içinde geldı ve servisde bilgisayara bağlanıp sıfırdan kodlandı .birde servise gıtmeden ucuza malederım dıye ılk arabamın anahtarını yaptırdığım yere gıttım ne yaptıysa chıp ini kopyalamadı en sonunda bıyerı aradı ve leon larının chıpının cok zor kopyalandığını soyledı eyer olursada 400 tl gibi bir rakama olucağını soylemıstı.bilginize arkadaşlar.

şaşmazda 100 ıle 120 tl arası bır fıyata sustalı orjınal seat amblemlı anahtar var bunun ıcın kumandasız olan anahtarı getırmek yeterlı bı ara yaptırcaktım sonra kaldı oyle dusunulebılır bence..

bu anahtar bizim anahtarlar ile uyumlu olamaz yani sustasız kumandalı anahtarın mekanizması bu anahtarın içine takılamaz eğer sustalı olmayan kumandalı anahtarınızı hiç açtıysanız bunu daha iyi anlarsınız bu ürün anahtarı zaten sustalı olup kabı eskiyenler için uygun fiyata güzel bi anahtar

Bunun ıcınde devre koyulcagı yazıyorda eskı tıp anahtarın ıcındekı devre buna nasıl oturcak onu merak ettım ben

kumandasız olan anahtarın ıcındekı cipi alıcaz demıslerdı bana benım gordugum sustalı anahtarın ıcınde mekanızmasıda vardı hepsı dahıl 100 tl demıstı oyle kaldı..

orjinal anahtarın çindeki devre boyutlardan kurtarsa bile,butonların denk geldiği kısımların arasındaki mesafe sustalıda daha fazla.. uyacağını bilsem hiç beklemem ,alırım.. zaten orjinal kumandalı anaharın metal kısmında atmalar,soyulmalar vardı,değiştirmeyi düşünüyordum.. devre olayı muamma.. chip ise minik bir fanus tarzı bişeyin içinde,onu da koyacak yer yapmışlardır herhalde.. bir de sustalıda iki butonun birleşim yerinin yanında bir yuvarlak var; led için mi acaba?orj. anahtar yanımda değil,yoksa resimle yanayana getirip bi kısaylama yapacağım ama.. :confused:

kumandasız olan anahtarın ıcındekı cipi alıcaz demıslerdı bana benım gordugum sustalı anahtarın ıcınde mekanızmasıda vardı hepsı dahıl 100 tl demıstı oyle kaldı..

o devresi olan sustalılarda öyle ama bunda devre yok bu bize gelmez

ewt bu ılandakı boş sadece kutusu bılmıorum yaptırılabılır dusunmek lazım:D

evet arkdas haklı benm arkdas da ankara carrefour da yaptırdı polosuna 100 tl ye hersey onlara aıt 15 dk da yapıyolar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt