Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sustalı anahtar devresı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Enginman01

Kayıtlı Üye
sustalı anahtar yaptırmak ıcın anahtar devresıne ıhtıyacım var yada bu ıs nasıl yapılıyor bılen varmı arkadaslar bu anahtar kapları kople metal kısmı ıle bırlıkte 20-30 tl cıvarı bır rakama satılıyor ıcıne devre alsam bırlestırebılırmıyız nasıl oluyor bu ıslem yada baska nasıl sekılde ucuza mal edebılırız

Şu an kullandığınız ahantarın içi sustalıya sığıyorsa sorun çıkmaz. Sığmıyorsa anahtarcı yeni devre takıp kodlar. 90TL civarına mal olur. Plastiği orijinal gibi değil tabi ki.

bence sen yaparsan da aynı fyatlara mal edersin diye düşünüyorum

20-30 tl olanın kalitesi nasıl ben bundan önce arabamda yaptırdım sustalı ve orjinal anahtarları kestirdm diye mecburen sustalı 3 ayda bir bozuldugunda yenisini aldım o yüzden sağlam bişeyse yaptır ama 3 ay sonra sustası bozulursa hiç yaptırma derim ben

bu anahtar mevzu benimde canımı sıktı otomatik kapıların anahtarı bozuldu gecen ay bir yere götürdün lehim falan derken heryerini lehim yaptı sorunu çözemediğinden şimdi canı isterse açıyor canı istemezse kapamıyor.
yeni anahtar yaptırsam maliyeti ne olur adam bana 250 tl dedi sustalısına sustalıda gözüm yok ama 250 de cok pahalı orjinal anahtar olmadıktan sonra.
siz nerede yaptırıyorsunuz bu takım işleri ben avcılar tarafındayım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt