Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Suspansiyonlardan gelen ses??

ekerunsal

Kayıtlı Üye
Arkadaslar merhaba;
Aracimi subattan beri kullaniyorum bir kac probleme aklim takildi buradaki arkadaslar sayesinde cozdum veya gormezden geldim, alistim fakat su aracin kasislerden veya yoldaki cukur veya benzeri bozuk zeminden gecerken aracin onunden arkasindan gelen sesleri siz de duyuyor musunuz? Buna bir turlu alisamadim. Kalitesizlik hissi veriyor sanki. Renault modellerinde duyup da elestirdigimiz kalitesizligi hatirlatiyor bana ve aractan soguyorum. Ayni duygulari paylasan veya bu sesleri benim gibi duyan var mi? Fikir ve yardimlariniz icin simdiden tesekkurler!!!

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İnce gelen Seslere fazla takılma araçtan soğursun yeni kasalarda benzin deposundan gelen ses arka panzodun tıkırtı sesleri bunlar olağan seyler daha büyük ses duyarsan o zaman kafaya takmaya başla kazasız sesiz sürüşler

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yani ben mi cok dinluyorum bilemedim ama tak tuk lok ne dersen duyuyorum @eserbaba

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

seat sert süspansiyonlara sahip bir araç. Çukurlara filan girince korkardım, araç dağıldı diye. zamanla alışacaksın. Eğer ses dediğim gibi çukura girince tok ses veriyorsa, ön takımda sorun var demektir.

bence arkadaşımın dediği gibi çok abes gelen sesleri götürüp göstermelisin. benim aracımda da özellikle bozuk yollarda ve kasislerden geçerken gelen ses sadece fısır fısır tıs tıs körük sesi geliyor hoşuma gitmiyor değil gelen sesler ama tak tuk lop lop ses gelmedı hiç bi zaman

bende şimdiye kadar öyle bir ses duymadım acıkcası,bir kaç kerede sert girdim ama dediğin gibi bir sesle karşılaşmadım..

Geri
Üst Alt