Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Süspansiyon sertliği hakkında..

Sametcan93

Kayıtlı Üye
İyi günler arkadaşlar. 2006 model leon aracım var. Bi konuda bilgilerinize basvurmak istedim. Çogü yerde de benim gibi düsünen insan çok diye düsündüm. Aracım süspansiyonları çok sert arabamdan aşırı derecede memnunum lakin bir çukura tümseğe girdiğim zaman " Yandım allah " diye bağırasım geliyor :) . Bu süspansiyon sertliğini nasıl passat gibi konforlu bir arac rahatliginda yapabiliriz ? Gercekten cukurlara ve tumseklere yanlislikla hizli girince aha diyorum aracin bi yerini biraktik kesin bu sefer :D Bu konuda bilgi sahibi arkadasların cevaplarını bekliyorum. Hepinize iyi gunler dilerim :) ve ayrıca şu stickerları temin edebileceğim kim var çok hoşuma gidiyor ve stickerlarla artık tam bir scw üyesi olmayı istiyorum :)) hepinize iyi günler scw ailesi..

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

şiir gibi yazmışsınız ... :) vag grubu araçlarda maalesef sert süspansiyona sahip.bi aracta konfor olabilmesi için önce gereken yerlerde ses yalıtımı olması gerekiyor... seat da kroniktir bu... kullanılan amortisorlerde yağlı oldugu için ister istemez takırtı tukurtu olmakta can alıcı şeyler butun vag grubu araclarda var.amortisorunuzu gazlı bilstein ya da monroe ile değiştirceksiniz+ön takım düzenlerini düzenli baktıracaksınız .salıncak burcları.lastikler,rotiller vs vs vs +(5000 km rot balans gibi ) benım cordoba da bende aynı dertten muzdariptim şimdi iyiyiz :) kolay gelsin

Sticker için özelden numaranızı ve açık adresinizi gönderirseniz kargo yaparım

kurye ile elden teslime verildi

şiir gibi yazmışsınız ... :) vag grubu araçlarda maalesef sert süspansiyona sahip.bi aracta konfor olabilmesi için önce gereken yerlerde ses yalıtımı olması gerekiyor... seat da kroniktir bu... kullanılan amortisorlerde yağlı oldugu için ister istemez takırtı tukurtu olmakta can alıcı şeyler butun vag grubu araclarda var.amortisorunuzu gazlı bilstein ya da monroe ile değiştirceksiniz+ön takım düzenlerini düzenli baktıracaksınız .salıncak burcları.lastikler,rotiller vs vs vs +(5000 km rot balans gibi ) benım cordoba da bende aynı dertten muzdariptim şimdi iyiyiz :) kolay gelsin
Anadolu yakasinda sağlam bir usta var mı bildiğiniz hemen yaptırayım onunla birlikte ses yalıtımı da yaptırabilirim. içimden geçenleri söyleyince biraz komik oluyor öyle o da forumdaki sıcak insanlardan kaynaklanıyor :)

Anadolu yakasinda sağlam bir usta var mı bildiğiniz hemen yaptırayım onunla birlikte ses yalıtımı da yaptırabilirim. içimden geçenleri söyleyince biraz komik oluyor öyle o da forumdaki sıcak insanlardan kaynaklanıyor :)

anadolu yakasındaki arkadaşlar yardımcı olacaktır.ben bilmem pek :)

Geri
Üst Alt