Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Süspansiyon sertliği hakkında..

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında Sametcan93 tarafından paylaşıldı.

1. Sametcan93

Sametcan93 SCW Üyesi

181
    186
    43
    İyi günler arkadaşlar. 2006 model leon aracım var. Bi konuda bilgilerinize basvurmak istedim. Çogü yerde de benim gibi düsünen insan çok diye düsündüm. Aracım süspansiyonları çok sert arabamdan aşırı derecede memnunum lakin bir çukura tümseğe girdiğim zaman " Yandım allah " diye bağırasım geliyor :) . Bu süspansiyon sertliğini nasıl passat gibi konforlu bir arac rahatliginda yapabiliriz ? Gercekten cukurlara ve tumseklere yanlislikla hizli girince aha diyorum aracin bi yerini biraktik kesin bu sefer :D Bu konuda bilgi sahibi arkadasların cevaplarını bekliyorum. Hepinize iyi gunler dilerim :) ve ayrıca şu stickerları temin edebileceğim kim var çok hoşuma gidiyor ve stickerlarla artık tam bir scw üyesi olmayı istiyorum :)) hepinize iyi günler scw ailesi..

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

pilli ve kirlisakal bunu beğendi.
  2. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    şiir gibi yazmışsınız ... :) vag grubu araçlarda maalesef sert süspansiyona sahip.bi aracta konfor olabilmesi için önce gereken yerlerde ses yalıtımı olması gerekiyor... seat da kroniktir bu... kullanılan amortisorlerde yağlı oldugu için ister istemez takırtı tukurtu olmakta can alıcı şeyler butun vag grubu araclarda var.amortisorunuzu gazlı bilstein ya da monroe ile değiştirceksiniz+ön takım düzenlerini düzenli baktıracaksınız .salıncak burcları.lastikler,rotiller vs vs vs +(5000 km rot balans gibi ) benım cordoba da bende aynı dertten muzdariptim şimdi iyiyiz :) kolay gelsin

Bunu beğendi. Sametcan93 bunu beğendi.
  3. pilli

pilli SCW Üyesi

982
    1.481
    113
    @memet_one ustamızdan temin edebilirsiniz stickerı :)stıckersız gezmek aracı bıraz cıplak bırakmıs gıbı oluyor :D

Sametcan93 ve memet_one bunu beğendi.
  4. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.773
    5.610
    113
    Sticker için özelden numaranızı ve açık adresinizi gönderirseniz kargo yaparım

kurye ile elden teslime verildi

5. Sametcan93

Sametcan93 SCW Üyesi

181
    186
    43
    Anadolu yakasinda sağlam bir usta var mı bildiğiniz hemen yaptırayım onunla birlikte ses yalıtımı da yaptırabilirim. içimden geçenleri söyleyince biraz komik oluyor öyle o da forumdaki sıcak insanlardan kaynaklanıyor :)

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  6. Sametcan93

Sametcan93 SCW Üyesi

181
    186
    43
    Aynen kardesim arkada türk yazıyor aracımda onu da ekleyince şahane olacak :)

Bunu beğendi. pilli bunu beğendi.
  7. Sametcan93

Sametcan93 SCW Üyesi

181
    186
    43
    Özelden mesaj atıyorum hemen teşekkür ederim :)

kirlisakal ve memet_one bunu beğendi.
  8. pilli

pilli SCW Üyesi

982
    1.481
    113
    fotoğrafını bekliyoruz :D

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  9. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    anadolu yakasındaki arkadaşlar yardımcı olacaktır.ben bilmem pek :)

10. Sametcan93

Sametcan93 SCW Üyesi

181
    186
    43
    Lip difüzör ve spoilerı da taktırıp before after diye yollamayı düşünüyorum :)

Bunu beğendi. pilli bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş