Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Süspansiyon konfor

Arkadaşlar leon fr 2017 aracim var araç çok sert ailemde rahatsız bu konuda napabilirim konforlu olabilmesi için yay mı değişmesi lazım jant 18inç bu arada

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Ustam yay değişmene gerek yok jantları 17 ye dönersen şikayetin azalacaktır eğer 17 ye dönme kararı alırsan jantlarına ben talibim bende de fr 17 jant var 18 e geçiş yapmak istiyorum düşünürsen konuşup takas yapabiliriz üzerine düşen farkımız neyse de öderim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Konu hortlar mı bilmiyorum fakat bende 17" var ve 18 nasıl bilmiyorum ama 17" bile yeterli oluyor çok konforsuz araç ufacık girintilerde bile sanki koca bir çukura düşmüş gibi ses ve sarsıntı yapıyor.

İşte ben sırf bu sorundan ötürü daha fazla donanıma sahip olan Xcellence paket aldım. Fr almamamdaki en büyük etken süspansiyonun takır tukur olmasıydı maalesef.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu arada ufak bir ek 17" jant bu kadar konforsuzsa 18" durum berbattır. 18 den 17 ye düşenler aman aman bir konfor beklemesinler 16 da muhtemelen durum farklıdır.

Benim ibizada da durum aynı. Ufak bir çukurdan geçtiğimde bile, sanarsınız tekerleği çukurda bıraktım :)
Gerçekten sinir bozucu :eek:

Geri
Üst Alt