Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

şüphelerimi giderin lütfen

1.2 TSI motorlu jetta kullandım, 1.6 motorlu 115 bg'lik focus ve 1.6 motorlu corolla'dan seri, çekişi ve ivmelenmesi daha iyi, ayrıca yakıt tüketimi daha düşük.

Benim 1.2 atmosferik motorlu aracımda lpg ile fulyanın dik yokuşlarını çıkmış biri olarak TSI motorla neler yapabileceğini düşünmeni istiyorum :)

şu kadar diyeyim bende 1.4 tsi 4x2 122 hp tiguan var bastınmı gidiyor sanıyordum kardeşim 1.2 tsi leon aldı bindim aklım durdu benim tiguan eşşek resmen!!!tiguanla 3.viteste zor çıktığım pampada leonu 5 e atabiliyordum şok olmuştum!!!1.6 tdi leon kullandım hayal kırıklığına uğradım kullandıktan sonra benim tiguana bindim tiguan uçak gibi geldi bu çok garipti çünkü 1.2 tsi den sonra tiguana binince tiguan eşşek gibi geliyordu ama 1.6 tdi leondan sonra tiguana binince 1.6 tdi eşşek gibi geldi...yani özetle hiçbir 1.6 tdi ve atmosferik 1.6 benzinliler 1.2 tsi leonun peşine gidemez!!!!giderim geçerim derse binin bir 1.2 tsi ye ve asılın gazına bunun şöförlükle falan da alakası yok 1.2 tsi mükemmel ötesi!!!

102 BEYGİR MOTOR GÜCÜE SAHİP ARACIMN
BENZİNDE 62 BEYGİR
LPGDE 57 BEYGİR GÜÇ ALABİLİYORUZ EKSPERTİZ RAPORUNA GÖRE
TORKLAR 100 VERİMLİ
BENDE SENEDE 5-7 ARAS KM YAPAN BİRİYİM BU ARACI ALMAYA KARAR VERDİM SİZLERE DANIŞMAK İSTEDİM YADA BU MOTOR NELER YAPMAMIZ GEREK

102 BEYGİR MOTOR GÜCÜE SAHİP ARACIMN
BENZİNDE 62 BEYGİR
LPGDE 57 BEYGİR GÜÇ ALABİLİYORUZ EKSPERTİZ RAPORUNA GÖRE
TORKLAR 100 VERİMLİ
BENDE SENEDE 5-7 ARAS KM YAPAN BİRİYİM BU ARACI ALMAYA KARAR VERDİM SİZLERE DANIŞMAK İSTEDİM YADA BU MOTOR NELER YAPMAMIZ GEREK
Yazılım yaptır diyicem ama aracta lpg var benzinde kullanırken nasıl 62 bg olur anlayamadım kardeşim arac model ne ayrıca dyno testinemi çıktın bu degerleri nasıl ögrendin

Yazılım yaptır diyicem ama aracta lpg var benzinde kullanırken nasıl 62 bg olur anlayamadım kardeşim arac model ne ayrıca dyno testinemi çıktın bu degerleri nasıl ögrendin

EKSPERTİZ YAPTIRDIM KARDEŞ ORADA ÖGRENDİM BU DEGERLERİ. MOTORDA SIKINTI VEREN BİR YER YOK AMA GÜÇ OLARAK DÜŞÜK NE YAPA BİLİRİZ BU ARACA _? ONU SİZ ARKLAR YÖNLEN DİRİ SE ONA GÖREBİRŞEYLER YAPTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM ARACA

Kardeşim işe güzel nir bakımdan başla carbonclean. Yaptır arabaya bogaz kelebegi bujıler dahıl degıstır benzsinde bi hız denemesi yap daha sonra gaz da yap

Benim gözlerim aslında kahverengi güneşe bakınca ela sana bakınca fena oluyor

Geri
Üst Alt