Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

şüphelerimi giderin lütfen

ARKADAŞLAR ÇOK SAĞOLUN VALLA GAYET İKNA OLDUM GÖNLÜM RAHAT ALLAH RAZI OLSUN SİZDEN ARTIK LEON ŞAFAĞI SAYCAZ :d:)

Merhabalar,
1.2 Tsi motoru ibizada test ettmiştim. ve hayretler içinde kalmıştım. 1.2 motor ve müthiş bir performans. Ayrıca vergi avantajıda ayrı bir güzelliği.

Inanmayin boyle seylere. Efsane bunlar bilmeyen salliyor iste.
1.2 tsi guzel motordur...

daha ibizaya binmeden leon düşünmek seat aşkı böyle bişi demek :D

arkadaşlar merhaba geçen hafta leon 1.2 tsi 105 manuel için kapora verdim araç 2 ay sonra gelicek ben çok araştırdım 1.2 tsi motoru genellikle memnunlar ancak çevremdeki insanlar 1.2 çekmez gitmez çok yakar yokuşta kalırsın gibi şeyler söylüyorlar siz kullananlar olarak 1.2 tsi 105 nasıl memnunmusunuz
Valla 1.2 ibizanın gidişini gördüm kullandım çok fena seri arac hatta sriccoya tozunu yutturdugunu bile gördüm bizat tanıl oldumm agzı olan konusuyo abivim herkeze inanma sen hayırlı olsun güle güle bin aracnaa pişman etmez seni

leon sahibi olamayıp çekemeyenler söyler kardeşim kafana takma al memnun kalır roket gibi gidersin.Aynı motora sahip jetta yı(2012) özellikle yokuşta düşük devirle denedim, acaba toplayacak mı diye . Sonuç mükemmel. Üstelik Tsi motorlar düz turbo motorlardan daha performans verimlidir.

arkadaşlar merhaba geçen hafta leon 1.2 tsi 105 manuel için kapora verdim araç 2 ay sonra gelicek ben çok araştırdım 1.2 tsi motoru genellikle memnunlar ancak çevremdeki insanlar 1.2 çekmez gitmez çok yakar yokuşta kalırsın gibi şeyler söylüyorlar siz kullananlar olarak 1.2 tsi 105 nasıl memnunmusunuz

kardeşim bende 1.2 Tsı Kullanıom dsg... çekmeyele ilgili hiç bir sorun yok bastımı gidiyor, yakıtıda gayet güzel.. kimsenın lafına bakma sen

Geri
Üst Alt