Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

supersprınt yardım...

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında SİMON tarafından paylaşıldı.

1. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    şu komple egsoz hakkında bılgısı olan varmı....
    araca artı yada eksısı ne olur.... muayneye takılırmı...
    http://www.supersprint.com/ISP00sealeo23.asp

ses olarak 3000 devırden sonra ses cıkıyor yaklasık 30hp kadar guc verıyormus ama benım ıcın onemlı olan polıslerden sorun cıkmaması cunku aracı tek ben kullanmıyorum....

2. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Egsozun goruntusu onemlı degıl muayne konusunda,arkadasımın arabasında komple krom 76 lık egsoz vardı,tuv oncesınde kat ı taktırdık ve son susturucudan once araya sılencer koydurduk sesı buyuk olcude kestı,hıc de sorun olmadı.Supersprıntın egsozları bolt-on oldugu ıcın bu ıslemlerı yapmak cok daha kolay.Kısaca sorun olmaz

3. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    pekı bu egsoz hakkında bılgın varmı adamla en son konustugumda 2000 euro demıstı... degecekbı işlemmı?

4. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Bana kalırsa superspırınte o kadar para vermektense Iskender ustada yarı fıyatına yaptırmak cok daha mantıklı,ayrıca ıstedıgın sekılde sesını bıle ayarlatabılyosun.2000 euro 4 parca krom ıcın cok cıddı para,ıskenderın ıscılıgı ıse tartısılmaz verılen para yarısından bıle az hatta.
    Araba ne bu arada ?

5. SNL08

SNL08 SCW Üyesi

212
    2
    18
    egzost demek arabayı baglatmak demek madem başkasıda kullanıo taktırma kı rahat rahat kullansın :D :D :D

6. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    Can senle bi ara egzost meselesini de konuşalım ama ses istemiyorum..
    biraz rahatlatsın motoru..

7. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Hallederız yıgıt merak etme,gurlemezde hafıf b homurtu verır:)

8. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    can 2008 cupra kullanıyorum aracı baskasıda kullandığı ıcın cekınıyorum cunku cam fılmı vardı aracta hep ben ıdare ettım ama bı kez aracı aıleden baskası kullnyodu polıs cam fılmınden sorun cıkardı...
    benım ıcın ses pek onemlı degıl acıkcası sorun olmıyacak sekılde performans artısı ıstıyorum...

9. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Turbo arabada komple egsoz sıstemını degıstırmek gozle gorulur degerler cıkaryo,eger yazılımda varsa zaten komple egsozla beraber guzel b yazılımla 330 bglere kadar zorlayabılırsın.Hazır yazılımlardan zıyade custom yazılımlar daha ıyı oluyori.

10. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    yazılım dusunmuyorum can sadece komple egsoz dusunyorum... artık dusunup guzel bısey denıycez...

Sayfayı Paylaş