Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

supersprint TSI uyumu

fnasif

Kayıtlı Üye
Kısmetse yarın akşam şu anda VW golfte takılı olan 2. el supersprint egsoz kazanı ve katalitik arası boruya bakmaya gidecem. Eğer hoşlanırsam hemen taktırıp yazılım güncelleyecem. Bu uygulama ile kazan değişecek, kazanla kat arası susturucu da iptal olmuş olacak.

Aklımda bazı soru işaretleri var, aramızda kullananlar var ama önceki yorumlardan direk kullananların yorumlarını bulamadım. Umarım açtığım bu konu, gereksiz yere açılmış bir konu olmaz.

Aracım 1.4 tsi leon. Araçta yazılım mevcut, amacım egsozla biraz rahatlatıp yeniden güncelletip biraz daha atak ve daha az yakan bir hale getirmek. Aracın egsoz sesi ile hiç sorunum yok. SS performans egsozdan sonra umarım bu ses seviyesi beni rahatsız etmez. Egsoz sesinden hoşlandığımı söylemem, genelde yoğun ve uzun yollarda kullandığım aracımda gürültüden kafam şişsin istemiyorum.

Sizce ses seviyesi, güç ve tork durumu, yakıt ve son hız olarak hangi seviyeleri gelir? pişman olacağım bir alışveriş olsun istemiyorum.

Yorumlar için şimdiden teşekkürler.

aracta farkedılır derecede rahatlama olur ve işin en guzel yanı aractan cıt cıkmıyor ama gaza yuklendıgın tok ve ıyı bır ses cıkıyor... yakıtta hıc bır degısım olmaz

Şemun videolardan arattım leon 1.4tsi için SS sesi bulamadım. Şu anda BMC kutu içi var kapak açık, eğer sesden rahatsız olursam belki kapağı takar kısmen sese engel olurum. Umarım senin yaşadığın rahatlamayı bende yaşarım. Bu tok ses kamyon sesine benzemiyor dimi Şemun?

bır ara denesıze su aracları gorelım bızde ona gore yaptıralım ... superchıps revo ps ... falan ortaya karısık guzel seyler cıkar dıe dusunuyorum

Faruk abi ben SS'i gereksiz pahallı buluyorum. Ondan öte bence tam rahatlatmıyor aracı. Sonuçta belli regülasyonlara göre üretilmiş bir parça. Maslak'ta Savaş usta var, işçiliği mükemmel, fiyatları uygun onu öneririm.

Ayrıca downpipe'da yapmam yararına olur. Asıl arabayı boğan kat. lar çünkü..

Şemun videolardan arattım leon 1.4tsi için SS sesi bulamadım. Şu anda BMC kutu içi var kapak açık, eğer sesden rahatsız olursam belki kapağı takar kısmen sese engel olurum. Umarım senin yaşadığın rahatlamayı bende yaşarım. Bu tok ses kamyon sesine benzemiyor dimi Şemun?

kamyon degıl cok guzel bı ses ama bıldıgım kadarıyla 1.4 TSI ıcın SS in downpıpe sı yok

downpipe sonrası basınc atesleme falan sorunsuz oluyor mu 122lıklerde?

Geri
Üst Alt