Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Supersprint son susturucu (51 mm)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ukku

Kayıtlı Üye
Clio RS için üretilen modeldir... 51 mm girişlidir..
Alt devirlerde orijinalden pek farklı değil.. Üst devirde güzel bir sesi var..
Clio RS için üretilen modeldir ancak daha önce aynısını bi VTI'a takmıştık.. yani başka araçlara da takılabilir.. sadece minik ayak yapılması lazım... vti'da çok da güzel olmuştu :)

16425.jpg

fiyat: 180 tl

Hayırlı satışlar tatlı bi sesi olduğundan eminim SS iyidir herzaman...:eek:key:

hayırlı satışlar..

Bizim 1.6 larin girisi 51 mi 60 mi ya??
Bi de bizim kazan yatay kazan oldugu icin bunu yatay montaj yaptirip yan tarafindan cikis almak bi dunya iscilik :(( niyetliyim aslinda ama iste once bu detaylari acikliga kavusturmak lazim

51dır maksımum 55dır volkan ben tam boyutunu bılmıyorum eger cok uzun degılse sıgar dıe dusunuyorum sebrıng takanlar var forumda ....

hayırlı satıslar utku

Bi de model adi falan var mi youtubedan falan video izleyip sesi hakkinda bir fikir edinmek lazim

1.6 leonun girişi 51 bile değildir arkadaşlar.. olsa olsa 48 falandır..
bu egzoz clio rs için üretilmiş "spor" egzoz unutmayın.. 2.0 172 hp arabanın orijinalinden daha büyük.. 1.6 nınkinden ufak olma ihtimali yok :)
aynı zamanda clio rs için üretilmiş orijinal egzoz hariç en sessiz egzoz.. yani basmadığın zaman.. basınca şahane sesi var...

yatay giriş falan olayını bilemem, onu ustanızla görüşmeniz lazım, ciddi düşünen arkadaşlara güzellik yaparım.. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt