Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SÜpermİŞ :) leonada İstİyorummm!!!

Bana çok ta gerekli gibi gelmedi:( yol kenarında yuruyupte sürekli ezilen insanlar mı varki böyle bir seye gereksinim duyulmus:cool:

Mercedeste bu özellik yıllardır var zaten S class larda, ama yaya tanımı yoktu sadece araç tanımı vardı.

Mercedes Zaten Ne Hikmetse Otomobil Teknolojisinin Nereden Baksan 8-10 Yıl İlerisinden Gidiyo :))) Mercedesciler Eskitiyo Ondan Sonra Bize Sıra Geliyo.Güzel Bir Sistem Onuda Opsiyonlarlar Onada Ayrı Bir Fiyat Çıkarırlar :)

Mercedes Zaten Ne Hikmetse Otomobil Teknolojisinin Nereden Baksan 8-10 Yıl İlerisinden Gidiyo :))) Mercedesciler Eskitiyo Ondan Sonra Bize Sıra Geliyo.Güzel Bir Sistem Onuda Opsiyonlarlar Onada Ayrı Bir Fiyat Çıkarırlar :)

+1
Boş yere söylenmemiş mercedesi olanlar ve olmayanlar diye :) Gerçi artık mercedesi olanlar ve leonu olmayanlar demek gelio içimden ..

+1
Boş yere söylenmemiş mercedesi olanlar ve olmayanlar diye :) Gerçi artık mercedesi olanlar ve leonu olmayanlar demek gelio içimden ..

Haha Güzel Aynen Onu Demek Lazım Mercedes Çok iyi Ama Leon da çok tatlı :) İyimi Tatlımı Dersen Ben Tatlı Olan Derim :)

Haha Güzel Aynen Onu Demek Lazım Mercedes Çok iyi Ama Leon da çok tatlı :) İyimi Tatlımı Dersen Ben Tatlı Olan Derim :)

Leon çoğu arabanın tahtını salladı hatta golfun tahtına oıturdu :cool: desem yerıvar .Sırada ki :D sen bundan sonar ister tatlı de ister iyi de kardeşim :eek:key: bence her ikisi.

Geri
Üst Alt