Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

super spray

urun0.jpg

Ben bunu kullanıyorum şeffaf bölüme Sonax oto şampuanı koyuyorum.Suyu alırken oradan köpürtüp atıyor.

basınçlı pompa olarak üstad yani hortuma takıp su ile beraber köpüğü atıyo

Başkan senin istediğin ürün aşagıdaki linkteki ürün......Site türkiyeye gönderi yapıyor.Bunun yerıne ben basınclı yıkama makınesı ve makıneye uyumlu Foam Lance kullanıyorum.

Senın ıstediğin ürün.....
Super Spray - Just clip the hose and spray - Clean Your Car

Benım kullandıgım Makıne+Foam lance
FOAM LANCE*KÖPÜK YAPAN APARATI SET + Lavor Yıkama Makinası Express Plus*130 VEYA POWER 19= 320 TL: ürün satış, İstanbul'daki fiyatı

Not:Başkan mail gelmedi.Göndermeyi unuttun herhalde:)

Bu cıhazın kopugu Makıne+Foam lanceden cıkan kopugun yanında cok boş kalıyor.

Yasin bu çok orjinal bişey ama bisitede biri almış 25tl fiyatta iyi birde kalite köpükler var öle boyanın parlaklığını almayan falan onları elinle köpürtemiyosun :)

Abi geçtiğimiz hafta bende makine düşünüyordum, çok pahalı ürünler değildi benim baktıklarım KARCHER markaydı. Uçtaki borunun altına ufak bir aparat koyarak suyla beraber köpük atıyor. Ancak makinenin çıkardığı sesi duyunca vazgeçtim. Bu kadar gürültülü olacağını düşünmemiştim. O yüzden vazgeçtim. Birde bu tarz şeyler için evin garajının bahçe içinde olması lazım yada kapalı garaj. Yoksa sokak ortasında kullanımı çok zor.

super spray denen üründen nerden bulunabilir araç yıkarken içine köpük malzemesini koyup hortumun ucuna takılıyor güzel bi ürüne benziyo ben gibi aracını çoğu zaman kendi yıkayanlar için :)

birde bu video var seat ibiza adam malzemeden çalmış heralde bununki biraz kıytırık:)

Testing SuperSpray on Car. - YouTube

Foam Gun eZ All Foamer - YouTube

Devrem demek hortumun ucuna takılıyor...........! peki dar bölgelere kadar temas ediyormu..? İşe yaramı...?:eek:

Devrem demek hortumun ucuna takılıyor...........! peki dar bölgelere kadar temas ediyormu..? İşe yaramı...?:eek:

Vay üstadım dar yerlere demas edermi demişsin valla pozisyon zenginliği çok o artık yıkıyanın becerisine kalmış isterse girmiyecek yeri yok gibi he yaramı dersen yara yara :D:D:D:D

• Beğen
Reaksiyonlar: 24
Geri
Üst Alt