Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Super fuel maxx yakit tasarrufu

Aman arkadaşlar bu cihazların envai çeşidi Amerika'da 1970'lerde çıktı. Tabi Amerikan toplumu merak ve tüketim toplumu. Sırf efsane pazarlama ve insanların merakı yüzünden bu cihazların üreticileri milyoner oldular. Tabi 1980'lerde artık Amerika toplumunu kandıramaz hale geldiler ve dünyanın geri kalanına teker teker kakaladılar. Tabi biz herşeyi geriden takip ettiğimiz için furya devam ediyor.

Ne %5'i ne %2'si, kesinlikle hiçbir işe yaramaz. Hiçbir derken yine binde 1 falan sanmayın, kelimenin tam anlamıyla hiçbir işe yaramaz diyorum.

50 kuruşa yumurta alıp, gaz pedalının altına koyun. Tasarruf budur :)

Arkadaslar bizim mazot pompasindan motora 3 adet kaplo gidiyor yakit hortumunu bulamadim..bizim 95 tl sanirsam keklendik gibi arkadasa uyduk yaa ben connecte aldim on numara dedi bizde bastik parayi aldik daha takamadim .ama bu hafta icinde takicam km sifirlicam bakalim ne durumda olumlu ise yazarim ama tahminim şu yakiti inceltiyor daha hizli yanmasini sağliyor.yani bir nevi chip gibi chipte taktirsak yakit dusuyor bizim birinci ve ikinci vites daha dogrusu 2 bin devire gelene kadar araba isyanlarda zaten ne yaptiysam bunu duzeltemedim ozel katki koydum yok ..arabanin bu yonunden nefret ediyorum.linea bile firliyor yerinden bizim ki agir abi kilosu da pek 1230 kg bu kadar hantal olmamasi lazim .
Mazot 4.28 oldu bir depo mazot 45*4.28 =192,tl tek kelime ile ayip yaa ..arabayi cococola ile çalistirsak daha az yakar

3 LT COCOCOLA 3,250 :) ayıp yaa walla kacak mazot bulım ordan alıcam

Arkadaslar bizim mazot pompasindan motora 3 adet kaplo gidiyor yakit hortumunu bulamadim..bizim 95 tl sanirsam keklendik gibi arkadasa uyduk yaa ben connecte aldim on numara dedi bizde bastik parayi aldik daha takamadim .ama bu hafta icinde takicam km sifirlicam bakalim ne durumda olumlu ise yazarim ama tahminim şu yakiti inceltiyor daha hizli yanmasini sağliyor.yani bir nevi chip gibi chipte taktirsak yakit dusuyor bizim birinci ve ikinci vites daha dogrusu 2 bin devire gelene kadar araba isyanlarda zaten ne yaptiysam bunu duzeltemedim ozel katki koydum yok ..arabanin bu yonunden nefret ediyorum.linea bile firliyor yerinden bizim ki agir abi kilosu da pek 1230 kg bu kadar hantal olmamasi lazim .
Mazot 4.28 oldu bir depo mazot 45*4.28 =192,tl tek kelime ile ayip yaa ..arabayi cococola ile çalistirsak daha az yakar

Dostum o şey arabanın performansına da hiçbirşey katmaz. Zaten o basit bir mıknatıs. Yani büyükçene bir mıknatıs al, yakıt pompasından sonra boruya bağla, aynı şey, yani hiçbirşey :)

Aracının performansını ise yazılım ile artırabilirsin. Aracın kilometresi fazla ise, yazılımla yormak istemiyorsan kalkışlarda aracı serileştirmek için Sprint booster tak. Bu aletin yaptığı şey gaz tepkimesini artırmak. Özellikle TDI motorlarda gaz tepkimesi çok geçtir. Pedal beyni sinyali çok geç iletir araç beynine. Bu alet bunu hızlandırır ve sanki araç 50 beygir kazanmış gibi bir his uyandırır. Ama tabi aracın beygir falan kazandığı yok, yalnızca pedal daha hızlı tepki verdiği için sen öyle hissedersin.

Bendede var aynısı, Hiçbişey farketmedi :) Arkadaşla bi gaz ile aldık:) Bide yüksek motorlulara 2 tane takın diyorlar.

kullandım hiç bir fark yok tamamen piskolojık keklendik hayırlı olsun ..

Geri
Üst Alt