Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Super fuel maxx yakit tasarrufu

Bu cihazdan bende var. Taktıktan sonra değişti sanki, bir depo ile 20-30 km mi ne:) Ama bence alma....

Adını doğru mu yazdınız bilmiyorum, ama yanına usa yazıp arattığımda alibaba'da buldum kendimi... Link? Buyrun; fiyatını siz de görün... Minimum 200 sipariş diyor 5 tanesi 3,86 ile 5 dolar arası... Yani tanesi kargo da koysanız 2 dolar ancak...

Super Fuel Max,Fuel Saver - Buy Super Fuel Max,Fuel Saver,Super Magnetic Fuel Saver Product on Alibaba.com

İşe yararsa toptan getiririz SCW'ye özel :)

Buyrun İşte Tipik Uyanık Türk Tacirleri 5 dolara al 100 liraya sat bu memlekette köşeyi dönen uyanıklar böyle zengin oldular ama suç onlarda degil her şeye inan canım Türkiyemin Güzel insanında... Ne alırım nede Arabama Takarım.. Taksam Taksam LPG takarım onuda sevdigimden degil 1.2 tl lik benzin litresine 4.6 ödemiyeyim diye;)

Buyrun İşte Tipik Uyanık Türk Tacirleri 5 dolara al 100 liraya sat bu memlekette köşeyi dönen uyanıklar böyle zengin oldular ama suç onlarda degil her şeye inan canım Türkiyemin Güzel insanında... Ne alırım nede Arabama Takarım.. Taksam Taksam LPG takarım onuda sevdigimden degil 1.2 tl lik benzin litresine 4.6 ödemiyeyim diye;)

Tipik tacir derken beni kastetmedin herhalde di mi abi? :rolleyes:

aslında diyorlarya tasarruf gaz pedalı ile ayagınızın arasında die :D

Sen gazı dibine kadar kökle,sonra fuel maxx yakıt tasarrufu yapsın diye bekle..:D

Yazık, boşa para vermişiniz. iade şansınız varsa hemen kullanın. O cihazlardan kullanan çok kişi tanıyorum işim geregi olumlu yanıt verene daha karşılaşmadım. Kısa süreli psikolojik etkisinden başka hiçbir işe yarmakayacktır. Kendimde denedim bir müşterimizin arcından sökülmesini istediği ve hurdaya atacekken dur birazda ben bakayım desemde faydasız geldi.

Yüksel Nasıl Okuyosun, olurmu öyle şey Kardeşim bilakis senin araştırmanla ortaya çıkarttıgın 1e 100 koyup satan o "uyanık firmalardan" bahsediyorum..

Kusura bakma abi ben biraz angut adamım, bana taş atıldığında anlamıyorum çoğu zaman da işimi garantiye alayım dedimdi :D

Geri
Üst Alt